Oraalseks võib päästa suhte!

Oraalseks võib päästa suhte!

Kuidas äratada suhtes uuesti ellu kirg ning päästa see? Seksoloogid väidavad, et üheks parimaks viisiks on oraalseks, kirjutab Geniusbeauty.

Kuidas äratada suhtes uuesti ellu kirg ning päästa see? Seksoloogid väidavad, et üheks parimaks viisiks on oraalseks, kirjutab Geniusbeauty.

Statistika kohaselt on suuseksi harrastavate paaride suhted tugevamad kui suuseksist hoiduvate paaride omad. Mõnede uuringute kohaselt lahutavad oraalseksi harrastavad paarid lausa seitse korda väiksema tõenäosusega.

Uuringutest on selgunud ka tõsiasi, et mehed, kelle naine on nõus neile suuseksi tegema, magavad tunduvalt paremini. Samuti jäävad nad kiiremini magama ja nende uni on rahulikum.

Üks teaduslik eksperiment jõudis ka järeldusele, et mehed, kes oma naisega oraalseksi harrastavad, unistavad teiste naiste asemel palju rohkem just oma naisest.

Lisaks on suuseksil ka üks teine boonus: see võib aidata suitsetamisest loobuda. Šveitsi psühholoog Norman Sartorius viis läbi uuringu, millest selgus, et 50 protsenti naistest, kes oma seksuaaeluga rahul ei ole, vähendavad stressi suitsetamisega. Suitsunälga aitab aga ideaalselt peletada just oraalseks.

Nimelt rahustab suu- ja lõualihaste liigutamine suitsetamisel kesknärvisüsteemi. Need samad lihased on töös ka suuseksi ajal ning seega suuseks mingis mõttes justkui asendab suitsetamist.

Samuti sisaldab sperma hormooni prostaglandiin, mis annab energiat, parandab tuju ja vähendab stressi.

Psühholoog Sartoriuse soovitus naistele suitsetamisest loobumiseks on küllaltki eriline: “Iga kord kui sul tekib suitsunälg, tee oma partnerile oraalseksi; kui teda aga läheduses pole, kasuta vibraatorit!”

 

Anneli Allikas-Parv