Pöörane leiutis: orgasmisüst naistele

11 kommentaari
Pöörane leiutis: orgasmisüst naistele

USA arstid väidavad, et nende leiutis muudab vagiina nooruslikumaks ja aitab parandada orgasmide saamist.

USA arstid väidavad, et nende leiutis muudab vagiina nooruslikumaks ja aitab parandada orgasmide saamist.

Samuel Wood ja Charles Runels on toonud müügile leiutise, mis põhineb naiste enda vereplasmal. Seda manustatakse süstimise teel tupe kudedesse. Väidetavalt stimuleerib ravi tüvirakke ja noorendab kudesid. Tänu ravile kasvavad uued närvirakud ja veresooned, mis seejärel suurendavad tundlikkust ja vastupidavust. Umbes 15 minutit kestva ravisessiooni tulemusi peaks näha olema juba nädala möödudes. Kogu toimet on näha kolme nädala pärast.

Arstide poolt välja arendatud süsti müüakse O-Shoti nime all. Ravi maksab umbes 1500 dollarit. Arstide sõnul mõjutab süst eelkõige neid piirkondasid, mida on vaja vaginaalorgasmi saamiseks.

O-Shot süste patsientidele andnud arst Lisbeth Roy ütles Fox News`ile, et sellest on abi ka uriinipidamatuse puhul.

”Mõned minu patsiendid, kes kannatasid uriinipidamatuse all, on pärast O-Shot süsti loobunud oma ravimitest,” sõnas ta.

Eelmisel aastal välja tulnud ravi on ka kritiseeritud. Näiteks maineka uurimisinstituudi, Kinsey-instituudi, teadlased suhtuvad süstidesse ettevaatlikult.

”Ma ei saa sinna midagi parata, et nende süstidega tuleb mulle meelde krahvinna Elizabeth Bathory,” kirjutas teadlane Burke Denning oma blogis. 1500ndatel aastatel elanud Bathory oli Ungari krahvinna, kes on väidetavalt süüdi paljude naiste mõrvades. Usutakse, et krahvinna suples oma nooruslikkuse säilitamise nimel ohvrite veres.

Allikas: Iltalehti.fi

 

Anneli Allikas-Parv