Serena lugu: milline mees tahaks sünnitanud naisega seksida?

46 kommentaari
Serena lugu: milline mees tahaks sünnitanud naisega seksida?

Olen vallaline üksikema. Minu boyfriend, kellega olime koos olnud 2 aastat, ei tahtnud last saada ning kuuldes, et ma olen jäänud lapseootele, jättis mu lihtsalt  maha. Niisiis, olen olnud viimased 3 aastat üksinda. Täpsemini siiski oma tütrega, aga ilma meesterahvata. Nüüd olen hakanud tasapisi väljas käima ja meestega suhtlema, ning minu jaoks on täiesti üllatav see, et noored mehed on veendunud, et sünnitanud naised ei kõlba enam seksipartneriks. Isegi siis, kui see sünnitanud naine on alles 25 aastat vana.

Olen vallaline üksikema. Minu boyfriend, kellega olime koos olnud 2 aastat, ei tahtnud last saada ning kuuldes, et ma olen jäänud lapseootele, jättis mu lihtsalt  maha. Niisiis, olen olnud viimased 3 aastat üksinda. Täpsemini siiski oma tütrega, aga ilma meesterahvata. Nüüd olen hakanud tasapisi väljas käima ja meestega suhtlema, ning minu jaoks on täiesti üllatav see, et noored mehed on veendunud, et sünnitanud naised ei kõlba enam seksipartneriks. Isegi siis, kui see sünnitanud naine on alles 25 aastat vana.

 

Väidetavalt pidavat nad olema sealt altpoolt välja veninud. Umbes kolm kuud tagasi läksime sõbrannadega välja ja nagu ikka, tulid noormehed meiega juttu ajama. Ühega neist hakkasin rohkem rääkima ja jõudsime jutuga selleni, et mul on kodus laps. Kohe pärast seda nägin, kuidas mehe huvi minu vastu jahtus ja ta hakkas minuga rääkima nagu sõbraga ning lausa tundis kaasa mulle. Küsis mu käest, kas ma sünnitasin ise või oli keisrilõige ja kui teatasin talle, et sünnitasin ise, siis ta tegi väga kaastundliku näo öeldes muuhulgas sellise lause, et ju sul on pärast sünnitust raske endale meest leida. Ma küsisin, et huvitav, miks see peaks nii olema ja ta ütles, et need, kes ise sünnitavad, nendel on ju alt pärast kõik välja veninud ja milline mees tahaks sellise naisega olla või sellisesse ära armuda. Eriti veel, kui ta pole ise selles väljavenimises süüdi. Minu jaoks oli selline jutt täiesti uskumatu ja nilbe.  Ma küsisin ta vanust, mis oli 25, ning läksin selle jutu peale noormehe kõrvalt ära. Arvasin, et tegu on lihtsalt matsliku inimesega. Kuigi selgus, et ta õpib ülikoolis magistriõppes ja pole kindlasti kõige rumalam mees siin linnas. 

Pärast seda jutuajamist olin ma päris häiritud, et üks meesterahvas sel viisil sünnitanud naistest rääkis. Ma polnud sellist juttu kunagi varem kuulnud. Guugeldasin ja lugesin selle teema kohta ja sain kinnitust, et pärast sünnitust taastub naise keha normaalseks nagu enne, ainult et see taastumise aeg sõltub sellest, kui palju sa ise kaasa aitad või ei aita tupelihaste harjutusi tehes. Sain veel ka teada, et tegelikult pole väga suurt vahet, kas naine sünnitab ise või mitte, kuna emakakael valmistub juba varakult sünnituseks, siis on ka need ajutised muutused emakakaelas paratamatud ja juhtuvad ka keisrilõike naistega. 

Suheldes jätkuvalt edasi erinevate noormeestega olen seda infot saanud ka teistelt meestelt. Tundub, et see on nooremate meeste seas üldlevinud seisukoht, et pärast sünnitust pole naine enam voodis hea. Üks mees, kellega sel teemal rääkisin, teadis seda lausa omast kogemusest väita ja ütles, et sünnitanud naisega seksides on tunne, nagu seksiks banaanikoorega – pehme ja vedel. Ja et tema jaoks on laste ema inimene, keda ta armastab ja austab, aga seksi käib ta ööklubides noorte naiste käest saamas, sest oma naisega pole seks enam endine. Üks teine mees, kes juhtumisi on minu sõbranna mees, väitis aga, et  sünnitamine muudab naise teise kategooria naiseks, seda teab iga mees ja seetõttu kõik rikkad ja ilusad vaatavadki ainult sünnitamata naisi. Ta ütles, et ma mõtleks loogiliselt, et miks peaks tupp samasuguseks jääma, kui näiteks rinnad pärast sünnitamist ja imetamist muutuvad – venivad välja ja nibud lähevad suuremaks.  Ja samamoodi muutub ka tupp – see olla siililegi selge. Ja et mehed muutuvad ajapikku leplikumaks ning tihti, kui nad naist armastavad (nagu tema väitel tema olukord on), siis nad ei pööra sellele väikesele asjale tähelepanu, nagu ka näiteks sellele, et naisel on mõni korts tulnud või naine on 1 kg juurde võtnud.  Ja pealegi on väga vähe selliseid mehi, kes saavad endale kogu aeg noort ja ilusat sünnitamata naist lubada. Ja eks naised annavad ju ka meestele andeks väikese õlleka, kiilaneva pealae ja välja venivad kotid. Uskumatu jutt, kas pole!

 

Ütleme ausalt, et mul rikkus see ikka väga tuju ära. Mis sest, et ma tean, et see ei vasta tõele. Aga mis kasu sellest on, kui pooled Eesti mehed arvavad vastupidist ja peavad seetõttu lastega naisi teisejärguliseks. Huvitav, kust selline linnalegend tekkinud on ja kuidas on see võimalik, et nii paljud mehed on selle endale pähe kinnistanud? Või vastab see siiski tõele, kuigi meditsiiniliselt ja teaduslikult väidetakse muud?

Kuidas on teiega lood, kas olete sellist juttu varem kuulnud ja  hinge võtnud?

 

Buduaarile Serenalt
PS! Kui sul on oma lugu meiega jagada, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Iga avaldatud loo eest honorar.