Taskuraha eest salasuhe

{:301596 width=100 height=90 align=right}Kas olete kuulnud sellisest suhtevariandist, kus mees „ostab” endale armukese? See käib nii, et mehed panevad lehte või internetti kuulutuse, kus pakuvad naistele raha selle eest, et naine nendega magaks või siis lihtsalt avalikele üritustele kaaslaseks tuleks.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

{:301576 width=150 height=135 align=left}Kas olete kuulnud sellisest suhtevariandist, kus mees „ostab” endale armukese? See käib nii, et mehed panevad lehte või internetti kuulutuse, kus pakuvad naistele raha selle eest, et naine nendega magaks või siis lihtsalt avalikele üritustele kaaslaseks tuleks. Miks langevad mehed nii madalale ning kas leidub naisi, kes tõesti sellise pakkumisega nõus on?

Leidub, üheks selliseks on 25-aastane Jekaterina (nimi muudetud). Jekaterina räägib vene ja eesti keelt ning on tõeliselt ilus naisterahvas. Ainus mure on neiul see, et rahaga pole tal just kiita. Sellepärast käibki ta vahepeal meestega raha eest väljas. Kuidas asi alguse sai? Ükskord kutsus Jekaterina klubist endaga koju kaasa kena noormehe, kellega ka öö veedeti. Järgmisel hommikul oli noormees enne päikesetõusu läinud, kuid öökapile oli jätnud naisele 500 krooni. Alguses mõtles Jekaterina, et on alles siga! Natuke järele mõelnud leidis naine, et miks ka mitte? Nii või naa, rohkem ei kohtuta ning raha on alati vaja. Meestega Jekaterinal ka eriti ei vedanud, neli lõhkiläinud suhet seljataga ei otsinud naine püsisuhet, vaid niisama väikseid vallatusi. Siis mõtleski naine, et vastab mõnele sellelaadsele kuulutusele ning vaatab mis saab.

Jekaterinale pakuti 2000 krooni selle eest, et ta saadaks meest avalikul üritusel ning pärast temaga ka magaks. Käidi meesterahva asutuse jõulupeol, kus mees Jekaterinat teistele oma pruudina esitles. Pärast mindi mehe juurde koju ning hommikul oli Jekaterina 2000 krooni võrra rikkam. Sellest tegevusest saigi Jekaterinale põhi sissetulekuallikas ning naine on asjade käiguga rahul. Kui püsisuhet ei otsita ning armastust pole, miks siis mitte kasutada sellist varianti?

Ka Buduaari foorumis kirjutasid naiskasutajad, et neile on tutvumisportaalides selliseid pakkumisi tulnud. TastyCat: „Mulle tuli viimane pakkumine, et ma koliks 3 kuuks Rootsi ühe mehe juurde elama. Lisaks sellele, et ta katab kõik minu kulud, saaksin lahkudes 60 000 EEK. Huvi pärast kirjutasin vastu, et kas keegi vastanud on ja miks ta selliseid kirju saadab? Kirjutas, et 3 naist on juba vastanud ja ta kohtub nendega varsti Tallinnas ja vaatab nad üle. Mees ei leidvat endale kuidagi tõeliselt armastavat naist ja seega tahab nautida vähemasti 3 kuud suvalise naisega.”

Teine kasutaja kirjutas foorumis, kuidas meesterahvas talle 5000 krooni eest kuus salasuhet pakkus. Suhe pidi salajaseks jääma mehe käimas oleva lahutusprotsessi tõttu. Avaliku suhte korral jäänuks mees varajagamisel tühjade kätega.

Ain (nimi muudetud) on 35-aastane müügimees. Veidi ülekaaluline ja huumorit ei mõista, armastust pole ka leidud. Sellepärast paneb Ain lehte kuulutusi, kus pakub naistele salasuhet ning veidi taskuraha. Küsimusele, kas kuulutustele ka vastatakse, kostab Ain, et miks ei vastata, kuus 3-4 naist saab ikka läbi käidud. Tavaliselt on naised 18-30 aastased vaesematest perekondadest pärit neiud, kellele on väga oluline omada viimasepeal moodsaid riideid ja aksessuaare. Neiud joovad end enamasti enne täis ning käivad siis Ainiga kohtingul ära. Palju Ain ei tagagi, tunnike mürada ja pärast väikse kohvi juua. Maksab ta neiudele erinevalt, umbes 500-3000 krooni korra eest. Alguses pakub ta vähem, mõni nõustub, mõni küsib rohkem.

Miks Ain seda teeb? Mehe vastus on, et ta pole endale siiamaani leidnud ühtegi naist, kellega tahaks oma elu koos veeta. Ilma seksita aga kah olla ei taha. Vanust on ka mehel juba nõnda palju, et klubidest naisi koju ta ei vea. Kergem on panna kuulutus või kirjutada naistele tutvumisportaalis. Kahekümnest üks või kaks ikka vastavad. Perverdiks Ain ennast ei pea, kõik on tema jutule tulnud ju vabatahtlikult…

„Võta või jäta”, ütleb Ain. „Midagi muud peale enda ja raha mul naistele pakkuda pole, tundub, et see variant sobib ka neile kõige rohkem, pole armastusdraamasid ega peretülisid, kõik on väga lihtne ja lõpuks on kõik õnnelikud!”