Tunneta uutmoodi seksi

Tunneta uutmoodi seksi

Tänapäeva naistel on väga palju erinevaid võimalusi oma tegelikust vanusest kümme või enam aastat noorem välja näha või mõnda iluviga peita. Siledam näonahk, valgemad hambad ja tõstetud rinnad annavad palju enesekindlust ning pole mingi saladus, et kui rahakott lubab, kasutab enamik üle 30­aastaseid varem või hiljem mõnda välimust noorendavat süsti, operatsiooni või protseduuri.

Tänapäeva naistel on väga palju erinevaid võimalusi oma tegelikust vanusest kümme või enam aastat noorem välja näha või mõnda iluviga peita. Siledam näonahk, valgemad hambad ja tõstetud rinnad annavad palju enesekindlust ning pole mingi saladus, et kui rahakott lubab, kasutab enamik üle 30­aastaseid varem või hiljem mõnda välimust noorendavat süsti, operatsiooni või protseduuri.

Vaatamata sellele, et kõik märkavad ja kiidavad selliste naiste igihaljast ilu, toimub aga vananemisprotsess kehas edasi ning aeg töötab halastamatult ka nende kehaosade kallal, mida naine vaid üksikutele näidata soovib. Intiimpiirkond ja eelkõige tupp vajavad samuti hoolitsust ja tähelepanu, et naine endiselt seksi nautida saaks ning häbenemata partneri ees lahti riietuda julgeks.

Esteetiline kirurgia ei pööranud vanasti kuigi palju tähelepanu intiimpiirkonna plastikale ja esteetilisele günekoloogiale. Tänapäeval aga on see muutumas aina populaarsemaks, sest naised soovivad olla igas vanuses seksuaalselt atraktiivsed ja aktiivsed.

Mis põhjustab muutuseid?

Paljud naised häbenevad oma intiimpiirkonda ja vagiinat, sest see ei näe enam välja selline, nagu 18­aastasena. Aastatega väheneb nii tupe elastsus kui ka tundlikkus, see aga mõjutab väga otseselt ka seksuaalset naudingut ning mis seal salata – tihti võib see olla põhjuseks, miks mehel ja naisel voodielu enam ei klapi. Enamik mehi siiski ei julge naisele lõtvunud tupe aadressil märkust teha, aga ka nemad märkavad seda vahet.

Miks siis ikkagi naise tupp muutub? Põhjuseid on erinevad ja sõltuvad ka vanusest. Noorematel naistel on üheks oluliseks põhjuseks sünnitamine, eelkõige korduvad vaginaalsed sünnitused. See, kuidas naise vagiina ja tupp sünnitusest taastuvad, on väga individuaalne ja sõltub kindlasti nii geneetikast kui ka sellest, kui palju naine ise tupe treenimisega vaeva näeb. Alates 40. eluaastast aga hakkavad tupe seinad kollageenipuuduse tõttu lõtvuma ning väheneb selle elastsus ja tundlikkus. Ka menopaus annab tupe nooruslikkusele korraliku hoobi. Tihti aga ei peagi otsima põhjust sünnitusest või vanusest, sest iga tupe anatoomia on erinev ja ka väga noorel naisel võib olla keskmisest laiem tupp, mis vajaks täisväärtusliku suguelu nautimiseks väikest korrektsiooni. Kuna teema on väga intiimne, jääb abi saamine tihti selle taha, et naisel pole piisavalt infot, kui kergesti tema probleemid lahenduse võiks leida.

Millised on võimalused tupe toonuse tõstmiseks?

Tänapäeval on väga erinevaid võimalusi tupe toonuse tõstmiseks. Kõige lihtsamad ja odavamad on erinevad tupelihaste ja vaagnapõhjalihaste harjutused, kuid see kõik võtab aega ning tulemus ei pruugi vastata ootustele. Kes tahab kiiremat tulemust, võib valida ka kirurgilise meetodi, aga üldiselt on operatsioonist taastumine vaevarikas, ning kuna tupp on siiski kitsas ja niiske organ, võivad kirurgiliste meetoditega kaasneda teatud järelmõjud – lööve, põletikud ja isegi närvikahjustused. Kõige populaarsem ja moodsam meetod maailmas on tupe noorendamine laseri abil.

Laser Vaginal Tightening ehk tupekorrektsioon laseriga

Teatavasti on kollageen tupe kudedes väga oluline komponent ja nooruseallikas. Aastatega hakkab kollageen vähenema, kuid Fotona erbiumlaseri abil on võimalik kollageeni taas aktiveerida. Meetod seisneb selles, et täpselt juhitud ja koordineeritud laseriimpulsid tekitavad tupe seinade soojenemise, mis omakorda aktiveerib tupe kudedes kollageeni. Laserimpulss põhjustab kudedesiseseid muutusi ja kollageenikiud lühenevad kahe kolmandiku võrra ning see põhjustab momentaanselt tupe kokkutõmbumise ja kitsenemise. Kudedes käivituvad protsessid, mille tulemusel tekib uus kollageen ning tupe seinad muutuvad pringimaks ja elastsemaks, nagu need olid varem. Protseduur on valutu ning kestab vaid 15–20 minutit. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb protseduuri korrata 15–30 päeva möödudes. Protseduurist taastumine ei vaja erihooldust, küll aga tuleks protseduurijärgsel paaril päeval vältida seksuaalvahekorda ja tupe ärritamist.

Laserprotseduuri tulemusena muutub tupekanal keskmiselt 17% kitsamaks. Klientide statistika kinnitab, et pärast laserravi on 95% klientidest tundnud tupekanali tiheduse paranemist. Tupeorgasmide tundlikkus on kasvanud keskmiselt 57% ning orgasmide arv on kasvanud 14% võrra. Laserprotseduuri efekt kestab vähemalt ühe aasta, aga tupelihaste õigete harjutustega on seda võimalik pikendada.

Ilukliinik vipMedicum pakub tipptasemel intiimplastikat

Pealinna tunnustatud ilukliinik vipMedicum on laiendanud oma iluteenuste valikut ka esteetilise günekoloogia näol ning pakub Eesti naistele intiimplastikat ja kosmetoloogiat maailmatasemel tehnoloogia abil. Eestisse on toodud maailmas palju edu saavutanud Fotona laseraparaat ning alates detsembrist viiakse läbi laseriga tupe noorendamiskuure ehk Laser Vaginal Tightening protseduure. Kogenud arstid ja koolitatud spetsialistid kannavad hoolt iga kliendi vajadustest lähtuvalt ning aitavad personaalse konsultatsiooni käigus jõuda lõpliku järelduseni, millised protseduurid ja meetodid võiksid kliendile kõige parema tulemuse tagada.

Kui soovid rohkem infot intiimplastika võimaluste kohta, siis võta ühendust vipMedicumi ilukliinikuga telefonil 659 0231 või loe protseduuri kohta lähemalt SIIT.