Ulata oma mehele abistav käsi

Tihti tahavad naised teada, kuidas oma mehele suuremat mõnu pakkuda. Tegelikult pole see üldse keeruline ning nõuab vaid veidi vilumust ning julgust. Võta juhtimine enda kätesse ning ulata voodis oma mehele aeg-ajalt abistav käsi. Loe läbi need manuaalse seksi õpetused ning paku talle seda mõnu.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

Tihti tahavad naised teada, kuidas oma mehele suuremat mõnu pakkuda. Tegelikult pole see üldse keeruline ning nõuab vaid veidi vilumust ning julgust. Võta juhtimine enda kätesse ning ulata voodis oma mehele aeg-ajalt abistav käsi. Loe läbi need manuaalse seksi õpetused ning paku talle seda mõnu.

Vali oma asend

Kas oled parema- või vasakukäeline? Kui hakkad manuaalseksi vale käega tegema, kukub see kohmakalt välja ja ei paku mehele mingit rahuldust. Suudle meest pikalt ning võta sisse endale meeldiv positsioon, kas siis mehest paremal, vasakul või hoopis tema ees.

Kasuta libestit

Naistel on üsna käepärased „sisseehitatud” libestisüsteemid. Kuiv peenis on tundlik ja tahab õrna käsitlemist. Niiskelt on sellega märksa parem tegeleda. Võid libestina sülge kasutada, kuid targad tüdrukud teavad hästi, kust seda paremat libestit saada. Ära karda ka poest libestit osta, sellepärast ei pea sa kindlasti piinlikkust tundma. Libesti kohta veel niipalju, et seda ei tasu liiga palju panna.

Leia õige haare

Seksperdid üle maailma on jõudnud tõeni, et mehed tahavad kiiremat ja tugevamat puudutamist, naised õrnemat ja aeglasemat. Paljud naised teevad selle vea, et kardavad oma mehe peenist käsitleda ning võtavad selle kahe sõrme vahele nagu kuuma grillvorstikese. See pole just eriti seksikas. Ole julge ja võta see kindlalt oma kätte. Kui peenist kardad, mõtleb mees, et sulle ei meeldi tema meheuhkus ja sellepärast sa ei soovi seda puudutada. Peenis on sinu sõber!

Harjutamine teeb meistriks

Kui oled algaja, siis enne tegutsemist loe netist manuaalseksi tehnikatest ning varusta ennast vajalike vahenditega. Pole mõtet mehe peal ilma igasuguste teadmisteta katsetama hakata. Proovi kasvõi banaani või porgandi peal. Tehnika iseenesest on lihtne- libista käega mööda peenist üles, tee väike ring ning libista käsi alla tagasi. Vahepeal võid peopesa õrnalt ja seksikalt vastu peenise pead hõõruda. Leia mingi rütm, näiteks tee 10 aeglasemat liigutust ja üks tugevam ja kiirem. Iga kümne korra järel lisa üks kiirem ja tugevam liigutus kuni rütm lähebki kiireks. Kui ta on lõpule päris lähedal, aga sul on temaga veel muud plaanid, siis lõpeta manuaalne tegevus.

Tegutse mitmel rindel

Ükskõik kui vilunud su käsitöö on, enamus mehi naudib samal ajal ka munanditega tegelemist. Kui su üks käsi on peenisega hõivatud, siis kasuta teist kätt munandite stimuleerimiseks. Nii on orgasm kiirem tulema. Laku ta kaela või nibusid või silita sääre sisekülgi.
Kui oled seiklushimuline
Kui sina ja su mees olete seiklushimulised, siis võid peenise stimuleerimisel appi võtta ka vibraatori. Hoia seda ta munanditel või piirkonnal, mis on munandite ja päraku vahel.

Sõrm appi!

See on küll  veidi ekstreemne, aga mõnedele meestele meeldib väga kui naine peenise stimuleerimise ajal sõrmega pärakut stimuleerib. Kui seda veidi enne orgasmi teha, võib mees täitsa hulluks minna. Enne sõrme käiku laskmist küsi oma mehelt kas selline asi üldse tuleks kõne alla, muidu võib ta väga ära ehmatada.