Kuhu minna suve otsima

Muinasjutt polegi elust nii kaugel, kui algul tundub. Teistmoodi tegelikkus, teistsugused tegelased ja kauged maad aitavad unustada argipäeva ning põgeneda sinna, kus saavad teoks ammused unistused. Kõike seda pakub ka üks hea reis, mis on küll muinasjuturaamatust kallim, kuid on reaalne viis eemalduda argipäevast. Kuigi väljas on veel  päikeselised ilmad, teab igaüks, et talve ees ei ole pääsu.

Muinasjutt polegi elust nii kaugel, kui algul tundub. Teistmoodi tegelikkus, teistsugused tegelased ja kauged maad aitavad unustada argipäeva ning põgeneda sinna, kus saavad teoks ammused unistused. Kõike seda pakub ka üks hea reis, mis on küll muinasjuturaamatust kallim, kuid on reaalne viis eemalduda argipäevast. Kuigi väljas on veel  päikeselised ilmad, teab igaüks, et talve ees ei ole pääsu. Buduaar valis Horizon Traveli reisivalikust välja mõned reisisihid, mida tasuks kaaluda, kui soovid talvel päikese käes peesitada.

KANAARI SAARED:
On palju saari, kus valitseb suvekuninganna igavesti, kuid soodsaim ning mugavaim on sõita Kanaari saartele, kus temperatuur langeb harva alla 20 kraadi ning kui juhtub tulema ka vihmasagar, möödub see kiiresti. Nii Gran Canaria kui Tenerife kohta on öeldud, et need saared on üheülbaliselt vaid turistide jaoks. Nojah, palju hotellilinnakuid, restorane, baare ja lõbustuskohti nii ööks kui päevaks – seda kõike on tõesti palju. Aga see ongi ju see, mis puhkuse juurde peab käima! Kahtlejad võiksid kindlasti sõita mõlema saare sisemaale, kus avaneb jumalate botaanikaaed täies ilus. Nii eksootilist ja vaheldusrikast loodust annab otsida! Ja kõik see on Tallinnast vaid kuue lennutunni kaugusel.
Horizon Traveli iganädalased otselennud Tenerifele algavad 10.oktoobrist, Gran Canariale 18. oktoobrist.

SRI LANKA:
Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad ning seda mitte asjata: kosed, järved, budistlikud templid, mäed ja rohelised orud, savannid ja d