Teeme Ära talgupäevad lähenevad!

21 kommentaar
Teeme Ära talgupäevad lähenevad!

Teeme Ära talgupäev toimub juba kahe nädala pärast – 1. mail. See on päev, mil saab kaasa aidata kodukohas, sünnikohas või lihtsalt mõnes endale olulises Eestimaa paigas oluliste asjade tegemisele.

Teeme Ära talgupäev toimub juba kahe nädala pärast – 1. mail. See on päev, mil saab kaasa aidata kodukohas, sünnikohas või lihtsalt mõnes endale olulises Eestimaa paigas oluliste asjade ärategemisele.

Mine talgupäeva kodulehele www.teemeara.ee ning vaata, kas mõnes Sulle armsas Eestimaa paigas vajatakse külaplatsi või kultuurimaja korrastamisel abikäsi. Ehk tahad hoopis aidata päevavalgele tuua mõnda Eestimaa ajaloos olulist muinsusmälestist või korda teha kauneid matkaradu värskelt rohelises metsas? Osaline saab olla kodulähedase pargi või mänguväljaku uueksloomisel, kus hiljem hea iseenda, sõprade või perega vaba aega veeta. Ettevõtlikud inimesed on Eestimaa erinevais paigus selleks päevaks üles seadnud hulga põnevaid ja vajalikke talgutöid – tänaseks on võimalik valida rohkem kui 800 erineva talgukoha vahel.

Kui tahad minna kodukohast kaugemale, siis sellel päeval on Sul võimalik lähemalt tuttavaks saada ühe Eestimaa paiga ja selle inimestega, näha, millised on meie inimeste mured, rõõmud ja unistused. Tulla korraks välja oma igapäevaruumist ja tegemistest ja tunda rõõmu koosolemisest. Võta kaasa ka sõbrad, pere ja töökaaslased ning tehke sellest üks meeldejääv päev kaunil Eestimaal, millele punkti saab panna laulu, tantsu ja pillimänguga kümnetel erinevatel simmanitel, mis sel õhtul erinevais paigus peetakse.

Leia koht või teema, mis Sinu südamele kõige lähemad ja registreeri ennast talgulisena 1. mai talgupäevale!

Talgud ja talgutele registreerimine: www.teemeara.ee

Registreerimise infonumber: 59074000 ( tööpäeviti kell 9.00-18.00 )