Vihula mõisas puhka nagu aadliproua + sooduspakkumine buduaarikatele

Vihula mõisas puhka nagu aadliproua + sooduspakkumine buduaarikatele

Kas teadsid, et ka Eestis on võimalik puhata täpselt nii, nagu Hollywoodi kuulsused armastavad? Soovid samuti luksusega kombineeritud eraldatust? Lahemaa rahvuspargi metsade vahel asub just üks selline koht, mis oleks välismaa kuulsustele meeltmööda. Kuna neid satub Maarjamaale harva, saame Vihula mõisakompleksi ja spaa pakutavat luksust ja eraldatust ise nautida!

Kas teadsid, et ka Eestis on võimalik puhata täpselt nii, nagu Hollywoodi kuulsused armastavad? Soovid samuti luksusega kombineeritud eraldatust? Lahemaa rahvuspargi metsade vahel asub just üks selline koht, mis oleks välismaa kuulsustele meeltmööda. Kuna neid satub Maarjamaale harva, saame Vihula mõisakompleksi ja spaa pakutavat luksust ja eraldatust ise nautida!

Vihula mõisakompleks asub Läänemere kaldal keset Lahemaa rahvuspargi puutumata loodust. Elegantne 16. sajandi mõis pakub sulle täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest ning ülimugavat peatuskohta ärireisil olles, perekondliku pidustuse läbiviimiseks või lõõgastumiseks puhkuse ajal. Erinevad mõisahooned on hoolikalt renoveeritud, et säiliks nende ajalooline välimus. Järsud ja kitsad trepid, puidust põrandad ja ilusad fassaadid on saanud uue funktsiooni ja varustatud kõigi kaasaegsete mugavustega – algsed omanikud oleksid kahtlemata hämmastunud, nähes võluvaid muudatusi. Eelkõige paelub Vihula sind oma õhustikuga ja piltilusa asukohaga.

Lihtne, kuid luksuslik
Mõisatoad on lihtsa minimalistlikus stiilis sisustusega, mis loomulikult ei tähenda kompromissi kvaliteedi arvelt. Sisekujundus mõjub rahustavalt ning toetab suurepäraselt mõisakompleksi eesmärki – pakkuda võimalust lõõgastuda ja põgeneda linnakära eest. Igast detailist õhkub ajalugu ja luksust, kuid samas tunneb siin end mugavalt ka kõige moodsam tehnikaarmastaja. Igas toas on kiire internetiühendus ja paljudes ruumides on olemas isegi arvutid. Seega ei pea sa oma sülearvutit puhkusele kaasa võtma. Pakilised asjad saad vajadusel korda ajada ka oma toas. Kõige õigem on aga puhkusel tööasjad kõrvale jätta ja nautida mõisakompleksi suurepärast atmosfääri. Võid unustada, et viibid 21. sajandi Eestimaal ning avastad end hoopis mõnest romantilisest Inglise filmist. Sellisest, kus on suur mõisapark vanade lopsakate puudega, mille all laisalt voolav jõgi suubub vesiroosidega tiiki, kus leiab väikesi saarekesi ja romantilisi kaarsildu. Kõige krooniks on vana vesiveski ja tamm, kust avaneb mõisakompleksile maaliline pilt. Vana veski kõrval olev pais annab mõisa aedadele kiirevoolulise vee maagiliselt vastukajava heli. Ometi pole see film, mis kujutab ammuseid aegu, vaid tänapäev Vihula mõisapargis, millest voolab aeglaselt läbi Mustoja jõgi.

Lõõgastav ökospaa
Lisaks mugavatele tubadele ja kaunile miljööle pakub Vihula mõisakompleks ka spaanaudinguid. Ökospaa erineb teistest omataolistest iseloomuliku mõisahõngu ja luksusega, mis on kombineeritud traditsioonide ja looduslähedase eluviisiga. Elegantses õhkkonnas pakutakse spaahoolitsusi lilleõlide ja -ekstraktide, eheda kulla ja hoolikalt valitud eestimaiste ürtidega. Enamik spaas kasutatavatest toodetest on 100% looduslikud – mõtle, kui hea on see sinu kehale ja vaimule! Kohapeal valmistatakse kreeme ja segusid ning seetõttu on need alati värsked ja unikaalsed. Mõisaaia lehtlas saab värskes õhus nautida lõõgastavaid massaaže ja välisterrassil on võimalik võtta tähistaeva all kuumavee-ürdivanne. Just sellised nüansid muudavad ühe spaakogemuse unustamatuks elamuseks. Spaas on võimalik nautida suurt valikut erinevaid vanne, mähiseid, massaaže, käte ja jalgade hooldusi, mis on jaotatud teemade järgi. Loodusspaa hooldusi tehakse värskelt kokkusegatud toodetega. Mõisaluksuse hooldusi iseloomustab, nagu nimigi ütleb, luksus ja romantika. Neis hooldustes kasutatakse muu hulgas ka tooteid, mis sisaldavad näiteks 24-karaadist kulda. Ökohoolduseid tehakse vahenditega, mille tootmisprotsess on olnud üdini loodussõbralik. Kõrvalejäetuna ei pea end tundma ka härrad, sest neile pakutakse spaas suurt valikut spetsiaalselt meestele mõeldud hoolitsusi.

Karin Hertzogi hapnikuhoolitsused
Lisaks lõõgastavatele ja rahustavatele hooldustele pakutakse spaas ka eksklusiivseid iluhooldusi. Kogu maailmas levinud kunstliku respiratoorse süsteemi leiutanud ja patenteerinud dr. Paul Herzog – Nobeli Instituudi aunimetuse Honoris Causa laureaat – on esimene teadlane maailmas, kellel õnnestus rakkude eluks vajalikku energiat stabiliseerida hapnikuemulsioon abil. Dr Paul HerzogIle kuulub teinegi tähtis avastus – stabiliseeritud aktiivhapniku ja A-vitamiini kombinatsioon on suurepärane vahend võitlemisel naha vananemise vastu. Nende teaduslike avastuste baasil on loodud professionaalne Karin Herzogi kosmeetikasari, mis on olnud tõeliseks revolutsiooniks kosmeetikamaailmas. Sarja kasutavad paljud tuntud ja tunnustatud ilukirurgiakliinikud ja kuulsused kogu maailmas. Karin Herzog on ka Kate Middletoni lemmikkosmeetikasari! Nüüdsest on ka Vihula mõisa spaa külastajatel võimalus astuda nende sarja austajate ridadesse ja nautida Karin Herzogi hoolduste suurepäraseid tulemusi naha noorendamisel. Kui unistad juba ammu põgenemisest linnakärast ja kiirest elutempost, et lihtsalt lõõgastuda ja luksuslikku atmosfääri nautida, siis Vihula mõis ja spaa ootavad sind. Kullapuruse koorijaga massaaž ja ürdivann tähistaeva all on just need, mis su ellu sära toovad ja uue hingamise annavad.

Eesti Näituste ASi projektijuht Katrin Pihela (32) Karin Herzogi hooldustest :
Karin Herzogi kohta lugesin ma esmalt internetist. Tegu on Eesti turul veel vähetuntud brändiga, kuid mujal maailmas tundus see olevat staaride lemmik. Olen ennegi lugenud mitmete eksklusiivsete sarjade reklaamtekste ja hiljem sarja omal nahal proovides pidanud tõdema, et ju mu ootused ühele kreemile on siiski liiga kõrged. Inimesed on oma geneetilise pagasi poolest erinevad, nende igapäevased ilurituaalid, elutempo ja toitumine samuti. See loob aga erineva stardiplatvormi. Minu nahk vahel lausa karjub niisutuse järele ja vähese une tõttu on ka väsimuse tundemärgid näol tihedad külalised. Karin Herzog meeldis mulle seetõttu, et tooted sisaldavad hapnikku. Olin hapnikuhooldustest juba varem palju positiivseid kommentaare kuulnud, mistõttu otsustasin selle ära proovida. Teine komponent, mis minu puhul siiani tulemusi on andnud, on A-vitamiin. Selles hoolduses olid need mõlemad sees. Mulle meeldis Karin Herzogi niisutav näohooldus väga. Mitte ainult seetõttu, et selle koostis mulle huvi pakkus või et selle on väljatöötanud aukartust äratavate auhindadega Šveitsi doktorid, vaid ka seepärast, et hoolduse käigus pani kosmeetik mind end nii mõnusasti tundma, et jäin tukkuma. Põhiline argument minu jaoks oli siiski see, et mu nahk muutus pärast protseduuri oluliselt värskemaks, oli mõnusalt niisutatud ja tundus nii katsudes kui peeglisse vaadates pringim. Omaette märk sellest, et nahaalune vereringe hoolduse käigus aktiveerus, oli ka põskedele tekkinud puna. Igal juhul on see super protseduur enne tähtsat pidu, sest meik püsis ka paremini ja peened kortsud näol tundusid vähemmärgatavad.

 Uuri lisaks www.vihulamanor.com

Ilupuhkus Vihulas – pakett buduaarikatele
Vihula mõis oma väikeste maaliliste jõesaarekeste ja valgete kaarsildade, käänuliste teede ja salajaste paviljonidega, suursuguse mõisapargi ja sajandeid vanade mõisahoonetega on justkui väike omaette külake ja tõeliselt romantiline koht. Pärast vana mõisa saladuste avastamisretke ootavad teid erilised elamused – kuum ja lõõgastav puuküttega saun Tõllakuuris, hõrk ja säraandev Karin Herzogi šokolaadihooldus näole ja elegantne à la carte restoran La Boheme koos pokaali majaveiniga. Lõõgastu Vihula mõisas, naudi meie suurepärast à la carte restorani La Boheme ja lase end hellitada hubases spaas uute ja unikaalsete Karin Herzogi hooldustega.

Ühe öö pakett ühele
Hind 135 eurot

Paketi hinnas: 
• 1 öö majutust superior toas
• hommikusöök
• puuküttega saun Tõllakuuris (1 tund)
• Karin Herzogi hõrk šokolaadihooldus näole (1,5 tundi)
• 1 à la carte õhtusöök restoranis La Boheme koos pokaali majaveiniga
• hommikumantel ja spaasussid
• tasuta wifi toas
• tasuta parkimine

Lisaöö maksumus 90 eurot.
Lisatasu ZEN-toa eest: 1 öö 20 eurot.
Lisatasu double deluxe toa eest: 1 öö 60 eurot.
Lisatasu junior-sviidi eest: 1 öö 70 eurot.
Lisatasu ühese toa eest: 1 öö 40 eurot.

Pakett kehtib kuni 30.12.2011  

Vihula Spa kostitab külalisi heade pakkumistega ka C-hallis ilumessil “Ilu Sõnum 2011”!