BUDUAARI PULMAD eksklusiivne pildigalerii

BUDUAARI PULMAD eksklusiivne pildigalerii
Ardo Kaljuvee

Maagilisel 21. juulil 2021 sõudsid Keila-Joa lossis abieluranda Buduaari pulmad võitjapaar, Kaisa Abner ja Raigo Kuusnõmm.

Kaisa ja Raigo tutvusid kolm aastat tagasi. Mai alguses olid Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis ning vahetult enne seda hakkas paar Sparta spordiklubis suhtlema, teades, et mõlemad lähevad võistlusele. Siis aga süttisid suured tunded ning edasine on juba ajalugu. Tänu Buduaari Unistuste pulmade võidule said nad kingituseks imelise peo ning restoran Schloss Fall toimunud pidulikul tseremoonial vannuti teineteisele igavest truudust.

Buduaari pulmade peatoetaja MULL. Toetajad: toimumiskoht Keila-Joa loss, külaliste toitlustus restoran Schloss Fall, joogipartner Liviko (Fentimans, Hõbe ja St. Remy), mööbel ja aksessuaarid Different, kaunistuseks Pulberküünal (Powder Candle), abielusõrmused Goldtime, pruutkleit Tiina Talumees, peigmehe ülikond Errier/Erki Veiko, pruudi meik Paul Holmberg, Paul Holmbergi assistent Reelika Teder, õhtujuht ja DJ Erkki Sarapuu, tantsumuusikaansambel Sunlight, pruudikimp ja dekoratsioonid Lilleäri Kastekann, pulmatort Alice imeline tordimaa, Photobooth Estonia, pulmakutsed, lauanumbrid ja lauakaart Dreamlamb, Tupla, Star FM ja TV3. Pulmakorraldaja oli Egerta.ee ning fotograaf Ardo Kaljuvee.

Sarnased artiklid