SUUR GALERII! Buduaari pulmapidu! Eva-Kristina ja Allani pulmad

Buduaar

Kadri Talivätsing

Buduaar koos toetajatega korraldas järjekordselt ühele õnnelikule paarile pulmad. 

Pulmad peeti imelises Vihula mõisas. 2. juunil 2022.a. korraldas Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.

Koostöös Eesti tipptegijatega pandi kokku üks tõeline unistuste pulmapidu, mille väärtus oli ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad olid LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.

Täname partnereid: LN Beauty, JP. Chenet, Vihula mõis, Peobänd Roxy, Liviko, Vana Tallinn, Fentimans, Crafters, Goldtime, LGFG Fashion House, Gustav, Sparkle.ee, Floree.ee, Decorate & Celebrate, Kõvernael, Varvara Boutique (Lotte Jürjendal), Erkki Sarapuu, Tupla, Global Production, Kadri Taliväitsing, Photobooth, Pyrocom, Star FM, TV3, Buduaar

Pruutpaar sõnas:

„Pidu oli nagu muinasjutt.

Tuhkatriinust kes oma printsi leidis.

Siiani tagantjärgi sellele möeldes tundub nii uskumatu et see oli “meie” pidu.

Köik sujus nii hästi, pareminigi kui oleksime osanud arvata.

Terve ettevalmistus ja peo periood tunti alati muret kuidas me rahul oleme, mida muuta, kuidas teistmoodi teha- nii et meie oleksime rahul.

Buduaari toetus terve see aeg oli lihtsalt mega.

Tunda et see ei ole ainult mingi projekt vaid et päriselt tuntakse rõõmu ning tahetakse et saaksime päriselt oma “unistuste peo”.

Peo saime ju tegelikult täiesti ise oma järgi teha-lihtsalt meil olid kindlad sponsorid.

Kuid pidu tuli täpselt meie nägu, ning jäime selle kõigega väga rahule.

Fotobox tulistas terve pidu pilte ning baar jooke.

Bänd pani inimesed tantsulava vallutama.

Külalised jäid väga rahule ja olen siiani vaid head kuulnud.

Terve peo aja oli tunda meeskonna tuge taga et köik saaks nii nagu meie soovime ja et mitte midagi ei läheks valesti.

Me ei kahetse kordagi et sellise tee ette vötsime, vaid just üks väga imeline kogemus.

Kuna see oli “meedia” pulm siis tegelikult meid selle juures mitte midagi ei häirinud. Midagi peale ei surutud, midagi ei olnud üleliia. Ka pulmas, sa teadsid et sind filmitakse/pildistatakse aga tundsid et neid nagu ei olekski kohal(nii salaja). Igatahes meie jäime peoga ülimalt rahule ja tahame köiki tänada tänu kellele see üldse teoks sai. Jäime ka soengu ja meigiga väga rahule ja hakkame ka oma vabast ajast seal salongis kindlasti käima. Habe ja soeng/meik olid lihtsalt võrratud ja see suhtumine oli mega lahe ja armas nende poolt ka. „