Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Kaieliis ja Mikk

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Kaieliis 34 ja Mikk 34.

Kust tulete?

Mina olen sündinud Haapsalus ja Mikk Linnamäel, hetkel elame perega Haapsalus.

Millega igapäevaselt tegelete?

Olen hetkel lapsega kodune. Muidu meeldib väga teenindusvaldkond ja Mikk töötab Linnamäe Lihatööstuses ahjumeisterina. Mikk armastab väga kalastamist ja mina armastan seda kui mu kallis mees, on oma hobiga südame rahu leidnud. Mulle meeldib väga jalutamas käia, naudin väga Haapsalu linna kaunist olemist, ehk ongi see minu väike hobi leida ilusaid hetki ja neid kokku koguda ja hoida iseendaga kaasas.

Kohtumislugu

❤️❤️❤️Meie kohtusime nagu vist enamus ööklubis, sõbranna pani meid tantsima ja sealt see lugu alguse sai, nüüd oleme seda tantsu tantsinud juba 8aastat ja tahaks väga ametlikult edasi minna…Võit oleks just meie võimus! ❤️❤️❤️

Kui kaua koos olnud olete?

8 aastat.

Lemmikmälestus koos

Meie ühise tütre sünd 9.02.2020.

Kihlumislugu

Pole ametliku kihlumist olnud, kuid ühel päeval küsisin kus on mu sõrmus kallis, selle peale tõusis mees diivanilt ja tõi oma võitu sõrmuse mulle ja pani selle sõrme. Ja ütles palun kallis…sõrmused on ju sõrmes ja nüüd oleks vaja ametlikult “Jah” öelda ka 🥰❤️.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Võit on tähtis?
Võit on tähtis, aga mitte peamine. Kui võit ei oleks tähtis, siis selles “Unistuste pulmapeost” ei osaleks ju 😊.

Pulmad