Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Ly ja Taavi

-

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Ly (28) ja Taavi (29)

Kust tulete?

Jõgeva, Kõola Küla, Rauni, Jõgevamaa.

Millega igapäevaselt tegelete?

Taavile meeldib autosid remontida, minule meeldib panustada oma vabatahtlikku töösse. Nimelt olen ma abipolitseinik. Igapäevaselt käime ka ikka tööl.

Kohtumislugu

Esimene kohtumine oli Põltsamaa kutsekoolis, oleme siiani kuidagi jäänud suhtlema ja parimad sõbrad, kuni otsustasime suhtesse astuda. Teame üksteisest juba väga palju. Ma mäletan, kuidas Taavi küsis juba kutsekooli aeg mu käest, et kas ma tahan temaga suhtesse asutada aga olin suhtes ja ta sai korvi.

Kui kaua koos olnud olete?

02.02.2022 sai kaks imelist aastat. ❤️

Lemmikmälestus koos

Me teeme kõike koos, meelde jäävad kindlasti 2021 aasta Jõulud. ❤️

Kihlumislugu

Mu mees üllatas mind 2021 Jõuludel kui kõigi ees kinke jagati. ❤️ Kui minu kord tuli, tundsin, et seal on midagi erilist, sest ta oli mu juures ja kui pakki avasin, laskus ta ühele põlvele ja palus mu endale naiseks❤️❤️Ja sealt tuli Jaa❤️pani sõrmuse sõrme ja nüüd ma siis olen ta kihlatu. Suhe on palju erilisem ja armastust täis ❤️❤️ Meie eriline muinasjutt.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Plaan on abielluda ja see oleks meie muinasjutuliselt alanud suhtele veel ilus järk 🥰🥰🥰 kindlasti oleks see kõige imelisem.❤️🥰

Pulmad