Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

PULMAPIDU BUDUAARIS: Mariana ja Andrias

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Mariana (36) ja Andrias (41)

Kust tulete?

Andrias pärit Hiiumaalt ja minu sünnilinn on Jõgeva, elame Põlvamaal Krootuse külas.

Millega igapäevaselt tegelete?

Andrias töötab kohalikus Agro firmas juba 4-5 aastat, mina sain samasse firmasse tööle eelmise aasta lõpus ja olen kohalikus külapoes müüja. Hobideks meil koos on meie väike aiamaa, kuhu elukaaslane on ehitanud lastele mängumaja ja kiigud ja väikese aiamajakese. Talvel tegelen ise ka käsitööga, kui aega üle jääb.

Kohtumislugu

Oehh, kui meenutan, siis see oleks kui eile alles olnud. Suveti enamus ajast ma veetsin venna ja ta pere juures. Ja ühel päeval, kui olin ka venna juures, tuli üks venna tuttav tema juurde. Autos oli veel rahvast ja taga istus mees, kes keris auto akna alla ja lälises midagi. Ta oli kuidagi üleolev ja siis ma küsisin vennalt, et kes too ülbe ja nõme kuju oli. Vend ütles, et see üks sõber Hiiumaalt. Kohe ütlesin ka, et see inimene mulle ei meeldi üldse ja on üks igavene nõme kuju. Läks mõned kuud mööda, kui mu venna juures uuesti kohtusime ja nüüdseks on möödunud juba 10 aastat meie kohtumisest.

Kui kaua koos olnud olete?

10 aastat koos elanud.

Lemmikmälestus koos

Kui ta mind suudles ja ma lihtsalt minestasin ära.

Kihlumislugu

Ta praalis kogu aeg, et ma see õige ja tema tahab ikka mind naiseks. Ja ma ei uskunud, sest ta rääkis aastaid seda juttu. Kuid ühel päeval köögis, kui tegin süüa, ta laskus põlvele ja paluski naiseks.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Sest me oleme koos kõiges, nii heas kui halvas.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA