Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Triin ja Roger

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Roger (31) & Triin (28)

Kust tulete?

Vinni vald, Sae küla

Millega igapäevaselt tegelete?

Roger töötab metsamehena ja hobiks on motosport. Triin on lastega kodune.

Kohtumislugu

Kohtusime juhuslikult kiirtoidukohas tänu ühistele tuttavatele. Kuna mulle ei meeldinud üldse kiilakad, siis oli see küll ilmselt armastus esimesest silmapilgust, sest Roger oli täiesti kiilakas.

Kui kaua koos olnud olete?

7 aastat.

Lemmikmälestus koos

Koos oma kodu loomine.

Kihlumislugu

Jõuluõhtu eel palus Roger mind ootamatult naiseks. Kuna ma isegi ei lootnud seda, siis võttis see üllatus mu täielikult sõnatuks.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Kuna meil on soov abielluda sel suvel, siis oleks tore võita unustamatud pulmad, mis jääks hinge igaveseks ka kõikidele lähedastele.

Pulmad