PULMAPIDU BUDUAARIS: Diana ja Siim

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Siim 33 ja Diana 32.

Kust tulete?

Mina olen pärit Rakvere kandist. Minu elukaaslane aga Hiiumaalt. Praegu elame mõlemad Kesk-Eestis väikses kohas nimega Ahula, kus kasvatame oma kolme imelist last.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina olen hetkel kodune- kasvatan meie kolme last, kellest noorim on alles 3-kuune. Laste kõrvalt omandan hetkel ka oma teist kõrgharidust eripedagoogika erialal, mille loodan nüüd kevadel ka lõpetada. Mulle meeldib väga liikuda ja uusi asju proovida- rulluisutamine, lumelaud, benjihüpped jne- just name it. Olen läbinud ka bodypump'i ja jumpingu treeneri koolitused. Püüan end aktiivsena hoida ning oma lastele sellega eeskujuks olla.
Minu elukaaslane töötab igapäevaselt metallitööstuses. Tema hobiks on jõusaal ning ta on osalenud ka harrastajate rammumeeste sarjas. Ka tema on väga aktiivne ning püüame seda ka oma lastesse süstida.

Kohtumislugu

Elasime päris kaua ühes külas, enne kui me üksteist märkasime. Töötasime ühel suvel Vargamäel- mina olin klienditeenindaja ning tema oli oma sõbraga samuti seal tööd tegemas. Ühel hetkel tekkis kerge flirt ja tema telefon jäi minu kätte. Sealt see alguse sai. Tema ütles, et ta ei taha suhet ja mina lihtsalt ei olnud selline tüdruk, kes lepiks eitava vastusega. Alguses saatsime sõnumeid, siis istusime hommikuni väljas ja nüüd on meil kolm ühist last, koer ja maja- nagu filmis.

Kui kaua koos olnud olete?

Me oleme koos olnud juba peaaegu 14. aastat. Ütlen ausalt, et oleme igasuguseid aegu läbi elanud, kuid alati olnud suhtumisega, et kergem on lõhkuda, kui ehitada. Ja me ei ole kumbi kergemat vastupanuteed minejad. Nii me siis oleme koos nutnud ja naernud, kuid alati koos edasi läinud.

Lemmikmälestus koos

Neid mälestusi on väga palju ning ühe valimine on paraku väga keeruline. Mälestusi loome me koos. Olgu see traditsiooniline pannkoogihommik või üllatusreis parimate sõpradega Läti seiklusparki - kõik on erilised.

Kihlumislugu

See lugu on väga lihtne. See oli augustikuu- meil hakkas täituma 13. aasta koos. Me olime kahekesi kodus, järsku läks ta korraks ära ja tagasi tulles nägin, et ta on väga närvis. Ta püüdis oma sõnad lauseteks seada, kuid hääl ikka värises. Lõpuks laskus ühele põlvele ja lausus need 13 aastat oodatud sõnad. Mina olin muidugi nõus ja pealegi oli sõrmus ka väga ilus

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Me oleme seda oodanud peaaegu 14 aastat ja nüüd kui lapsed on nii suured, et küsivad, miks emmel ei ole sama perekonnanime, mis neil, tunnen, et see hetk on käes. Tahame edasi minna ühtse perena, kandes ka sama perekonnanime.