Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Egne ja Margus

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Saame aga tuttavaks järgmise paariga!

Teie eesnimed ja vanused

Egne 32, Margus 39

Kust tulete?

Tartu

Millega igapäevaselt tegelete?

Töötame ühes firmas. Hobideks matkamine, meeldivad kõrgused ja muu ekstreem.

Kohtumislugu

Meie lugu sai alguse Tartus, ühest mööblipoest.
Sõbranna kutsus mind kohvile sinna ja tema mees kutsus omakorda enda sõbra sinna. 😁
Ja hiljem tuli välja, et nad korraldasid selle kohtumise nimelt meile!
Tutvumine oli lühike, sest kui härra sisse astus olin mina näost tulipunane ja ühtegi sõna suust välja ei tulnud. 😁 Ja sama asi oli ka kaasal mind esimest korda nähes.
See mööblipood ei lähe kunagi meelest, sest sealt sai alguse Meie armastus, esimesest silmapilgust.
Suhe on olnud käänuline ja on olnud kokku, lahku minemist, aga saatus tõi meid taas kokku ja ametlikult oleme suhtes olnud ligi 2a.
Aga meie esmasest tutvumisest on möödas 9a. Armastus on siiani kestnud ja justkui tundub see tutvumine alles eile olevat. 😍 Koos olles me oleme justkui parimad sõbrad, hingekaaslased ja samas naudime teineteise seltsi ja teeme koos vahvaid asju.
Margus ootas pikalt ja 24.12.2021, me kihlusime.

Kui kaua koos olnud olete?

9a

Lemmikmälestus koos

Jalutasime Tartus kõik öömuuseumid läbi.

Kihlumislugu

Olime minipuhkusel kaugel põhja Norras. Nautisime jõulupuhkust seal. Läksime välja linnapeale jalutama, kus sadas ilusat valget laia lund alla. Ja öösel 1.30 keset raekojaplatsi laskus Margus ühele põlvele, paludes mind omale naiseks. Kihlumine sai teoks 24. detsembril 2021.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Saatus on meid kokku viinud, koos hoidnud ja miks mitte loota saatuse peale.

Pulmad