Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Eva-Kristina ja Allan

FOTO

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Eva-Kristina (22) Allan (27).

Kust tulete?

Oleme mölemad täiesti puhtatõulised saarlased.

Millega igapäevaselt tegelete?

Eva lõpetab pooleli jäänud Gümnaasiumi🎓 Allan on politseinik👮🏻‍♂️ Kuid meie köige suuremaks ülesandeks on meie pisikese härra kasvatamine👨‍👩‍👦

Kohtumislugu

Tegelikult jääb meie kohtumislugu kaugesse aega, kus tegelesime mõlemad kaitseliiduga. Allan oli mu pisike salajane südamearmastus😀 kuna ma olin selajal täitsa beebi siis poleks ta mind üldse vaadanudki. Aastad möödusid ja ükshetk ma leidsin täiesti juhuslikult ta uuesti üles facebookist. Tegin lükke “söbraks saamisele” ning saime üksteise üllatuseks ikka ülimalt kiirelt jutusoonele. Tõesti, algusest peale on olnud selline tunne nagu me tunneks üksteist terve elu ning mõistame üksteist mõttepealt. Esimest korda siis uuesti kohtudes, teadsime kohe et oleme üksteisele. Asi käis päris kiirelt, kuid ilmusime üksteise ellu just siis kui kumbki ei osanud midagi sellist oodata. Liblikad ja see meeletu kõditunne on suutnud kesta siiani, isegi läbi arusaamatuste ning tülide – järelikult on ikka midagi õiget juhtunud. Kui madalseis on teinud meid tugevamaks, mitte kasvatanud lahku, siis usun et oleme leidnud selle “õige”❤️.

Kui kaua koos olnud olete?

Peagi saab 3 aastat.

Lemmikmälestus koos

Neid mälestusi on väga palju ning igaüks on sellest eriline ja meeldejääv. Kuid tunne millele mõtlemine tekitab ikka terve kehal siiani judinaid, on meie esimene aastapäev. Sõitsime Keila joale mis oli saanud “meie kohaks”. Olime seal varem ka käinud ja see kõitis meid kuidagi. Sinna jõudes riputasime tabaluku nimetähtedega.. kui olime selle ära teinud, pidin mina oma silmad kinni panema ning ootama kuna mulle pidavat olema “üllatus”. dadaaaa. Allan kinkis mulle sõrmuse, kus oli tähenduslik sõnum sisse graveeritud. See hetk ei unune iial ning ka Allanil tolhetkel süda ikka värises ja liblikad lendasid. See sõrmus on mulle väga tähendusliku väärtusega ja kannan seda väga suure armastusega. Hetk kui sa tunned, et midagi tuleb nii otse südamest on ikka imeline tunne. Peale seda ronisime kõrgemasse kohta kus saaks vette visata tabaluku võtmed, need viskasime ilusate sõnade saatel vette.

Kihlumislugu

Tegelikult ei ole meil otseselt kihlumislugu.. aga oleme rääkinud väga palju sellest kuidas me tahame abielluda. Allan on väga palju näidanud seda tegudes ja sõnades, et soovib seda imelist teekonda minuga. Ja mina ütleks iga kell sellele “Jah”

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Aeg ning tunne on õige ja sobiv- kuid ei tahaks ainult registreerimist. Paraku on nii et rahaliste vahendite taha jäävad elus paljud asjad. Selle peo võitmine annaks tähistada seda nii kuidas oleme unistanud, lisaks nautida selle peo olemust ning tunda sellest ka naudingut- peo korraldamine on organiseeritud ja see tekitaks vähem “peavalu”😀 Võidu korral ei oleks põhimõte särada peo hiilgusega, vaid kogeda tundeid mida me ei saaks ise endale kunagi lubada (suuri pulmi, kui just mitte vanaduses kui padja all varud kokku loetud) ja nautida sellest igat hetke. Igaüks on väärt seda võitu kuid nagu ikka, loodame ju ikka ainult parimat, et meile see õnn naerataks❤️

Pulmad