Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Karmel-Liis ja Heldur

-

buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Saame aga tuttavaks järgmise paariga!

Teie eesnimed ja vanused

Karmel-Liis 25, Heldur 30

Kust tulete?

Jõgeva, endiselt jäänud mõlemad Jõgevale.

Millega igapäevaselt tegelete?

Heldur käib igapäevaselt Tartu tööle, mina ise olen praegu kodune, kuna kohe-kohe meie perre beebi sündimas 🥰.

Kohtumislugu

2012a kohtusime. Algselt suhtlesime MSNis, kuid siis leppisime kohtumise kokku ja saime poe parklas kokku ja ajasime juttu. Mõlemal olid emotsioonid positiivsed ja tekkis armastus.

Kui kaua koos olnud olete?

9,5a.. augustis saab 10a.

Lemmikmälestus koos

Käisime 3 kuud Austraalias… seal oli lihtsalt niii mõnus olla ja saime aega veeta üksteisega.

Kihlumislugu

Käisime ühel aastavahetusel Pärnus hotellis. Tahtsime teistmoodi aastavahetust ja kuskil teises linnas. Läksime õhtust sööma ning Heldur asetas lauale karbikese, avasin selle ja sees oli sõrmus, siis Heldur paluski mind naiseks 🥰.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Kuna see on meie ammune unistus ning pole veel teoks saanud, siis loodame väga võita. 💜

Pulmad