Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Karolin ja Keiro

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Karolin (21) ja Keiro (23).

Kust tulete?

Mina Karolin olen pärit Tartust ja Keiro on pärit Valgamaalt, kuid tänaseks oleme ühise kodu rajanud Jõgevale.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina olen elukutselt küüne- ja ripsmetehnik, aga hetkel olen kodus meie esimese lapse Hugo Kennethiga, Keiro on elukutselt traktorist ja veoautojuht ning hetkel töötab põllumajandusettevõttes.

Kohtumislugu

Kohtusime me peale aastast suhtlust facebookis, kus tutvusime juhuslikult grupichatis. Üritasime aasta jooksul kokku ka saada, aga takistuseks sai suur vahemaa. Ning 2017 aasta juulis otsustas Keiro, et ta tuleb Tartusse, et minuga kokku saada. Kohtusime öösel kell 2 Kabina bussipeatuses, kuna kell oli hiline pidin ma kodust välja hiilima, sest vanemad poleks lubanud mul võõra kutiga öösel kohtama minna. Terve tee bussikasse rääkisin sõbrannaga ja isegi ütlesin, et ta mulle igaks juhuks tunni pärast helistaks, et kontrollida kas minuga on kõik hästi. Kuid kui me kohtusime ununes sõbrannaga kokku lepitud kõne ja kõik muu, sest meil jagus silmi vaid üksteisele ja sellest hetkest me usumegi armastusse esimesest silmapilgust.

Kui kaua koos olnud olete?

Selle suve juulis täitub meil 5 aastat.

Lemmikmälestus koos

Arutasime omavahel ja jäime ühisele arvamusele, et selleks on meie pisipoja sünd 16.06.2021 Lõuna-Eesti Haiglas.💙

Kihlumislugu

Kihlusime me tänaseks peaaegu 3 aastat tagasi 29. septembril Meenikunno rabas, kuhu me läksime minu jaoks juhulikult kuid Keirol olid teised plaanid. Läksime sinna lihtsalt jalutama ja kui jõudsime rabajärveni oligi see saatuslik hetk kui Keiro palus mu kätt, olin algselt nii šokis, et ei öelnud sõnakestki kuni see mulle kohale jõudis ja oma JAH sõna talle ütlesin. Keiro valis koha selle järgi, et see oleks eriline ja tähendaks meile midagi. Meenikunno rabas avaldas ta mulle meie suhte alguses esimest korda armastus.❤️

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Meie peaksime unistuste pulmapeo võitma, sest meie jaoks ei ole abiellumine lihtsalt pidu vaid päev, mil oleme meie kõige tähtsamad ja kõik meie lähedased tulevad kokku, et olla tunnistajateks meie ühise liidu sõlmimisele. Oleme mitu korda pulmade planeerimist alustanud, kuid alati on jäänud see rahaliste võimaluste taha või selle taha, et me pole suutnud kokkuleppele jõuda. Usun, et me väärime seda võitu täpselt sama palju kui kõik konkursil osalejad.

Pulmad