PULMAPIDU BUDUAARIS: Kati ja Marek

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Kati 18 ja Marek 20.

Kust tulete?

Keila

Millega igapäevaselt tegelete?

Kati- lõpetab Keila Koolis 12. klassi sel kevadel ja töötab FK Arenas instruktorina. Marek- on jaanuarist-detsembrini kaitseväes logistikapataljonis.
Me mõlemad mängime vabal ajal discgolfi, alustasime sellega 2a tagasi. Alguses oli muidugi Marek parem, aga nüüd on Kati Marekust kõvasti ette kihutanud.

Kohtumislugu

Meie esimene kohtumine oli 2017 uue aasta esimesel päeval. Me saime kokku enda kodutänaval (elasime samas külas aga üks tänav eemal), meil oli kohe automaatne klikk. Jalutasime käest kinni ringi ja vaatasime tähti. Jalutasime umbes 2 tundi ja rääkisime oma eludest. Juba järgmised päevad olime lahutamatud ja veetsime kõik aja koos. Käisime samas koolis (Keila koolis) ning seal olime isegi lahutamatud. Olime väga õnnelikud

Kui kaua koos olnud olete?

1904 päeva ehk 5 aastat ja ~2 kuud. Olime 13 ja 15 kui kokku läksime.

Lemmikmälestus koos

Meie lemmikmälestus on arvatavasti 2020. aasta suvi, kui võtsime koos oma koeraga ette Eesti reisi. Alustasime oma reisiga Keilast, külastasime Mareku vanavanaema viimast kodu ja sealt edasi sõitsime lãbi kogu Lõuna-Eesti. Külastasime ka erinevaid discgolfi radu ja ööbisime enamusajast kolmekesi autos. Hiljuti käisime ka koos Berliinis, millest kujunes välja meie uus lemmikmälestus.

Kihlumislugu

Meie “kihlumine” oli tegelikult juba 2018, kuid see oli pigem n-ö promise ring. Meie arvame, et alati ei pea olema ka seda klassikalist kihlumist, kui tahad kaaslasega abielluda. :)

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Peaksime endale unistuste pulmapeo võitma, sest oleme koos olnud juba üle 5 aasta ja teame üksteist peaaegu titest saati ja ei jõua ära oodata, et veeta oma ülejäänud elu koos! Unistuste pulmapidu oleks meie ühisele elule vägev alguspauk!