Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

PULMAPIDU BUDUAARIS: Katrin ja Tauno

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Saame aga tuttavaks järgmise paariga!

Teie eesnimed ja vanused

Katrin (22) ja Tauno (26).

Kust tulete?

Kohtla-Järve, Ida-Virumaa.

Millega igapäevaselt tegelete?

Tauno toimetab Kaitseväe ridades. Taunot huvitab militaarvaldkonnas toimuv. Katrin on aastaid toimetanud noortevaldkonnas, tänaseks töötab Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses huvijuhina. Katrinile meeldib tegeleda paljuga - fotograafia, vaimse tervise edendamine, kodusisustamine, tänavakunst ja palju muud.

Kohtumislugu

Meie saime tuttavaks 2015. aasta lõpus läbi interneti. Paar kuud hiljem otsustasime päriselt kohtuda, ning kohtumispäeval tahtis Katrin kohtumisele mitte ilmuda, kuid otsustas noormehele ikkagi võimaluse anda. Eks me kõik oleme mingil hetkel hirmul ja vanusevahe oli tol ajal üks hirmu faktoritest. Õnneks vaatas parklast vastu Katrinile lahke naeratusega Tauno, kellega teekond on olnud väga toetav - siirad vestlused, ausus, otsekohesus ning me ei kiirustanud kunagi sündmustest ette. Meie esimene kohtumine leidis aset Toilas. Jalutasime pargis ja käisime Toila Spas puhkamas. Toila on siiani meie lemmikpaigaks ja tal on eriline koht meie südames. Tervitused Toilasse!

Kui kaua koos olnud olete?

Tänaseks oleme koos olnud 6 aastat.

Lemmikmälestus koos

Kui valida see üks, siis kindlasti Tauno saabumise päev missioonilt. Koos koju minek oli nii eriline - selleks ajaks elas Katrin juba meie esimeses ühises kodus, me polnud enne seda päevagi koos elanud.
"Oh neid õnne pisaraid, kui ma teda lõpuks päriselt nägin, mitte läbi Skype!" - Katrin

Kihlumislugu

Meie kihlumine leidis aset 13.06.2018 Pühajärvel, kui käisime seal paar päeva puhkamas. Õhtul läksime järve juurde jalutama ning seal ühel erilisel pingli õhtuöö sumeduses, ütlesin ma Taunole "jah".

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Meie unistus on olnud mõisapulm - loodetavasti saavad kunagi tulevikus ka meist mõne mõisa omanikud.
Meie pulmapidu oleks kindlasti väga mitmekülgne, tooks kokku meie pered ja jääks meile kõigile erilise sündmusega kauaks meelde. Noorte inimestena jääb meil kõik pigem raha taha, oleme oma plaane aastaid edasi lükanud, sest me ei saaks endale seda kõike lubada nii suurelt, kui me seda sooviks. Unistame suurelt!

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA