Reklaam sulgub sekundi pärast

PULMAPIDU BUDUAARIS: Liilia ja Andrii

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Liilia (49) ja Andrii (29).

Kust tulete?

Andrii - Ukraina/Kiiev; Tartu. Liilia – Tartu.

Millega igapäevaselt tegelete?

Andrii tegeleb ühiskonnateaduste alal, töötab ja lõpetab kraadiõpinguid. Hobideks loodusmatkad, spordialadest lemmikud ujumine ja jooksmine. Liilia töötab humanitaaralal, rohkesti seotud rahvusvahelise suhtlusega. Meeldib kõik liikumisega seotud, rahvatants, erinevad spordialad, teraapiatehnikad, aiandus. Siiani leiame üksteise puhul palju sarnasusi.

Kohtumislugu

Oli kollaste lehtede aeg, oktoober. Koguneti rahvusvaheliste töötajate sügisesel tervituspeol. Me mõlemad olime seal oma kollektiividega. Märkasime üksteist möödudes, suur ja aval naeratus sai määravaks ja meeldejäävaks. Mõne hetke pärast nägime uuesti, minuga koosolevad kaaslased tegid väljas fotosid ja palusid juhuslikult Andrii pilditegijaks. Rõõmustasime sisimas mõlemad selle üle, tutvusime ja jäime pärast seda sagimist juttu ajama. Jalutasime pikalt mööda sügisesest alleed ja (tagantjärgi rääkides) avaldus meie mänguline pool, kiikusime teel oleva kiiguga. Väga rõõmustasime tutvumise üle, tugev side oli tuntav. Kindlasti sellised kohtumised on saatusest määratud ja oleme väga tänulikud, et niimoodi meid kokku juhatati. Huvitav aspekt, et üks meie tuttav nägi me kohtumist oma unenäos ette.

Kui kaua koos olnud olete?

Alates oktoobrist 2020, seega alla kahe aasta, aga see aeg tundub kui igavik, sest iga päev on olnud mitme eest.

Lemmikmälestus koos

Lemmikmälestusi saab igapäevaselt luua, eredamad on looduses uidates ja veekogude ääres ja sees, lastes igal keharakul läbiimbuda sumedast suvest. Eredaim Pärnus mere ääres veedetud seikluslik nädal.

Kihlumislugu

Hingesugulased ja väga sarnased ja arvatavasti oleme kunagi varasemates eludes kihlunud.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Meie peaksime võitma unistuste pulmapeo, sest enne selle võistluse välja kuulutamist oli meil juba plaan oma elud ühendada. Ja suur põhjus on, et praegusel ajal kui Andrii kodumaal Ukrainas on väga karm ajajärk, annaks see pulm võimaluse kokku tulla meie lähedastel ja ühendada kultuurid.