Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Mai-Liis ja Reino

Foto

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Mai-Liis (25) ja Reino (25).

Kust tulete?

Mai-Liis pärit Tallinnast ja Reino Lääne Virumaalt Rakvere külje alt. Praegu elame koos Tartu külje all.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mai-Liis töötab Põlvamaal Farmijuhatajana ja Reino Tartu Vanglas. Vabal ajal naudime sõpradega koos aja veetmist, looduses ringi käimist ja kodus rahu ja vaikust.

Kohtumislugu

Kohtusime 2018 aasta jaanuaris ühe esmaspäeva õhtul Tallinn-Tartu rongil. Reino nägi Mai-Liisi esimesena Tallinna Kitseküla rongijaamas kuid ei julgenud kohe sammu teha. Kuna rongisõit oli pikk ees otsustas Reino end kokku võtta ja proovida, mis saab. Niisiis,Tapa peatuses istusid noored üksteise vastu ja hakkasid vestlema. Algus oli ikka selline kohmetu ja vaikne kuid mõlemad said aru et siit tuleb midagi enamat.

Kui kaua koos olnud olete?

4 aastat.

Lemmikmälestus koos

Lemmik mälestus on meie kihlumislugu.

Kihlumislugu

Läksime puhkama imelisse paika nagu Mäe-Kolga talu. Kõik sealne oli lihtsalt imeline. Õhtul omavahel rääkides naljatasime, et noh nüüd varsti sõrmused sõrme ja elu järgmist etappi planeerida. Peale seda juttu jäime mõlemad korra vaikseks kui äkki küsis Reino, aga kas sa tuleksid mulle naiseks? Vastasin, et kahtlemata kui ainult ettepaneku teed. Õhtu edenes seejärel omavahel rääkides edasi kuni ükshetk Reino otsis oma kotist välja sõrmuse ja küsis selle suure küsimise “kas sa tuleksid mulle naiseks”.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Oleme mõlemad töökad noored, kes on endale just jalgu vaikselt alla saamas. Võit unistuste pulmapeo’ga oleks suurepärane järgmine samm meie elus ning tõmbaks ühe nö mure meie nimekirjast maha, et saaksime keskenduda järgmistele asjadele ja enda perele.

Pulmad