Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Mari ja Rainer

-

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Mari 33 ja Rainer 33.

Kust tulete?

Mina olen pool Tartlane ja pool põline Viimsikas. Rainer on pärit Kundast. Nüüd rajasime ühise kodu Loole.

Millega igapäevaselt tegelete?

Kasvatame aastast last. Ametialaselt teen mina inimesi ilusamaks ja Rainer jagab naistele rõõmu lillede näol. Mis muidugi tähendab ka seda, et mul on tihti vaasid värskeid lilli täis.

Kohtumislugu

Meie tutvumine ei ole väga romantiline. Kohtusime kohtinguäpi vahendusel. Aga mõistsime hiljem, et muudmoodi me lihtsalt ei olekski saanud kohtuda kuna vahemaa ju küllaltki pikk. Hiljem üksteisega oma elulugu jagades mõistsime, et meie kohtumine oli kui määratud. Me peaaegu kohtusime natuke üle 10 aastat tagasi Tartus kui ma seal ametiti õppisin ja tema kaitseväes oli. Tartus oli doonoripäev ja mina sel ajal tubli punaristlane läksin appi. Raineri kaitseväe rühm seal aga aitas telke üles panna. Ta ise nüüd ütles, et kahetseb, et ta teiste poistega linna peale jalutama läks ega jäänud telki meile, tüdrukutele, seltsi. Mõned aastad hiljem me paari kuuste vahedega läksime maailma avastama. Mina läksin 6 aastaks Šotimaale ja tema Euroopat sõitma. Jälle tagasi tulime ka paari kuuse vahega. See pidi olema ikka midagi rohkem kui lihtsalt juhus.

Kui kaua koos olnud olete?

Selleks ajaks oleme olnud koos peaaegu 3 aastat.

Lemmikmälestus koos

Meie jalutuskäigud Viru rabas.

Kihlumislugu

Me otseselt kihlatud ei ole. Ma ütlesin talle kohe, et sõrmused mulle ei meeldi ja pealegi me oleme juba algusest peale olnud nagu vana abielupaar. Mõtlesime, et võiks siis juba asja ametlikuks teha ja väikese peo ka maha pidada.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Aga miks ka mitte. Pealegi me oleme ju kõige nunnumad üldse.

Pulmad