Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Marianne ja Fredrik

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Marianne, 30 ja Fredrik, 33.

Kust tulete?

Mina, Marianne, olen sündinud Tartus. Hetkel jagan ennast Eesti ja Rootsi vahel. Fredrik on sündinud Lõuna-Rootsis ja elab seal ka praegu.

Millega igapäevaselt tegelete?

Fredrik õpib Lundi Ülikoolis sotsiaaltööd ning õppimise kõrvalt töötab eakatega. Mina töötasin 2020. aasta sügiseni vaimse tervise õena, seejärel kolisin Rootsi Fredriku juurde. Täna olen tagasi Eestis, et jätkata tööd vaimse tervise valdkonnas.

Kohtumislugu

Tutvusime ühise sõbra kaudu, kellega 05.07.2014 vestlesin Skype’is ning Fredrik juhtus sõbral külas olema. Meil tekkis virtuaalselt kiirelt hea side. Mõned kuud jätkasime privaatselt suhtlemist, seejärel meie kontakt hääbus. 11.06.2017 tuli Fredrik koos meie ühiste sõpradega Tallinnasse Rammstein’i kontsertile, kus kohtusime esimest korda füüsiliselt. Päriselus oli meie side ootamatult tugev, kontakt oli põnev, samas meeldiv ja mugav. Kontakt pärast kohtumist taas hääbus. Sama aasta septembris võttis Fredrik minuga taas ühendust ning meie kontakt päädis tema külastusega Eestisse 2017. aasta detsembris ning me oleme olnud koos alates sellest ajast.

Kui kaua koos olnud olete?

Alates detsember 2017, natuke üle nelja aasta.

Lemmikmälestus koos

2017.aasta detsember oli Eestis meeletult kaunis ja lumine. Veetsime palju aega loodust nautides, nii Tartus kui Otepääl. Ühel õhtul külastasime Tartus kino ning sealt kõndisime koju. Kodutee viis üle Emajõe. Emajõgi oli jäätunud, otsustasime kõndida üle jäätunud vee. Jää oli kaetud paksu lumega, otsustasime keset jõge pikali lumme visata ning lumeingleid teha. See natuke ohtlik ja põnev mälestus on meile hinge jäänud ning Fredrik alati meenutab seda kui Tartus üle Võidusilla kõnnime.

Kihlumislugu

Novembris 2021 viis Fredrik mind ehetepoodi ning me valisime koos mulle kihlasõrmuse, meie ühises kodus pani ta sõrmuse mulle sõrme.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Meie pulmapeo eesmärk on ühendada meie pered, meie sõbrad, meie kodumaad ja kultuurid. Tänaseni pole meie peredel olnud võimalik kohtuda ning pulmapidu oleks selleks suurepärane võimalus.

Pulmad