PULMAPIDU BUDUAARIS: Marit ja Riho

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie nimed

Marit ja Riho.

Kust tulete?

Tallinna ja Avinurme.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina õpin ja käin tööl. Töötan kokana ja õpin IT-d. Neiu käib tööl ja kasvatab pisipoega.

Kohtumislugu

Me teame üksteist juba 10a, aga saatuse kiustel läksid meie teed lahku. 24. detsember tõi meid taas kokku. Oleme väga õnnelikud ja tunneme, et oleme teineteise jaoks loodud.

Kui kaua koos olnud olete?

3 kuud.

Lemmikmälestus koos

Meie pikad pikad jalutuskäigud.

Kihlumislugu

Veel ei ole kihlunud, aga kavatsen seda Rootsi kruiisi ajal kindlasti teha.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Kindlasti on palju soovijaid ja ega ei saa just öelda miks just meie. Aga pulmad tähendaks meile väga palju. Me armastame väga teineteist ja isegi kui pulmi ei oleks ega tuleks ei muudaks seda miski. Kavatseme koos olla seni kuni saame vanaks ja hakkame koos pensionit kulutama. ❤️