PULMAPIDU BUDUAARIS: Olga ja Risto

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Olga (42)  ja Risto (43)

Kust tulete?

Risto Viljandi/ Pärnu, Olga Rapla/ Pärnu.

Millega igapäevaselt tegelete?

Risto on teedeehituse ettevõttes objektijuht. Risto hobid on jõutreening, rulluisutamine, looduse matkad, merendus, reisimine. Olga on terve elu töötanud klienditeenindajana restoranis ja baaris, nüüd aga vahetas elukutset ja lõpetab kooli spaa terapistina. Olga hobid on sport- rulluisutamine, talisport, jõutreening, aiandus ja matkad looduses ja reisimine.

Kohtumislugu

Oli 2017 aasta viimane päev, kui tuli kiri tutvusmisportaali Olga poolt. Peale põgusaid vestlusi internetis vahetasime telefoninumbreid ning kuna tunne oli õige, otsustasime ka kohtuda. Saatusel olid aga väikesed vimkad juba varuks. Enne kokkulepitud kohtumise päeva jäi Risto angiini. Haiguse seljatamise järel sai ka kohtumine lõpuks teoks. Vastastikune tõmme oli tuntav ning edasistest kohtingutest sündis armastus ning kooselu.

Kui kaua koos olnud olete?

Neli imelist aastat.

Lemmikmälestus koos

Kuna meie sünnipäevad on vaid ühepäevase vahega, siis meie esimene sünnipäevade pidamise reis mööda varakevadist Eestit.

Kihlumislugu

Meil päris kihlumislugu ei ole, kuid esimest korda, kui pulmadest rääkisime, oli siis, kui Jurmalas koos puhkasime. Aeg, koht ja olemine oli väga romantiline ning siis tuli ka jutuks meie kooselu ametlikuks teha ehk siis abielluda. Kihlumine meie endi sees aga on juba ammu toimunud.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Suhte vältel oleme pulmadest rääkinud ning see pulmapidu, mida teie korraldate, oleks meie unistuste pulm. Nüüd võtsime nõuks õnne proovida ning teie abiga hingedes hõõguva soovi teoks teha.