PULMAPIDU BUDUAARIS: Polina ja Maksim

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Polina (25) ja Maksim (32).

Kust tulete?

Paldiski.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina hetkel olen kodus meie väikse tütre Emiliaga, õpetan eesti keelt algajatele. Mulle meeldib reisida, suhelda erinevate inimestega, õppida keeli (oskan vabalt eesti, inglise, vene ja itaalia keelt ning õpin prantsuse ja saksa keelt), teha torte. Mul on oma kanal Youtubeˇis "Эстонский Просто!", kus ma teen eesti keele õppevideoid.
Maksim töötab elektrikuna sadamas. Tal on väga palju huvialu! Talle meeldib astronoomia, ameerika autod, vanade hoonete ajalugu ning arhitektuur. Ta reisis palju mööda Eestimaad ning teab palju ilusaid kohti. Eelmisel aastal me ostsime üle 200-aastase maja ja restaureerime seda selleks, et alustada seal meie uut pereelu.

Kohtumislugu

Öeldakse, et armastuse võib leida uskumatutest kohtadest. Maksim leidis selle oma kodus! Ühel tavalisel jaanuari päeval minu sõbranna kutsus mind külla, kuid kui ma tulin kohale, siis selgus, et me läheme hoopis tema tuttava juurde, see oligi Maksim. See päev oli imeline, sest oli palju väikseid kokkusattumusi, mis viisid selleni, et me kohtusime. Näiteks, Maksim pidi sõitma suusatama, kuid mõtles ümber ja jäi koju.
Kui ma nägin teda, siis mulle meeldis väga tema naeratus ning tema hääl tundus väga meeldiv. Öösel me läksime tantsima pubisse ning tantsu ajal mul tekkis selline tunne, et ma olen kodus. Nii ma jäingi temaga kokku.

Kui kaua koos olnud olete?

3 aastat.

Lemmikmälestus koos

Meie lemmikmälestus on meie esimene kohting pargis, Glehni lossi juures. See pidi olema romantiline õhtu ning algusel kõik oli väga tore. Jalutasime Glehni palmimajas ja kõik tundus nii maagiline armastuse valguses. Kuid pärast see muutus hoopis ellujäämise katseks, kuna seal pargis oli nii palju suusatajaid, kõikjal, ja oli väga raskelt sealt elusalt pääseda.

Kihlumislugu

Kihlumislugu meil veel ei ole. Pulmadest hakkasime rääkima veel 2019. aastal, mõtlesime, et oleks tore abielluda 2020. aastal, kuid siis koroonakriis tuli ja rikkus meie plaane. Nii et meie kihlumislugu on alles ees:)

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Me just unistasime pulmadest mõisas. Hetkel kõik raha läheb maja restaureerimisele ja oleks tore, kui me ei peaks valima, kas abielluda või lõpetada remonti:)