Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Riina ja Aleksei

FOTO

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Riina (35) ja Aleksei (40).

Kust tulete?

Võrust/Tartust.

Millega igapäevaselt tegelete?

Kodused.

Kohtumislugu

Tutvusime netis, saime kokku esimest korda 31. detsember 2011aastal Tartus. Ta kutsus mind külla, uueaastavahetust pidada koos tema vanem õega ja nende perega. Väga huvitav.

Kui kaua koos olnud olete?

31. detsembril saab 11 aastat.

Lemmikmälestus koos

Elasime 2 aastat Soomes.

Kihlumislugu

Pole veel isegi kihlunud, sest pole raha.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Sest ammu tahtsime teha pulmad, aga lihtsalt ei ole sellist võimalust. Väga tahaks võita!!! Muidu ei abiellu kunagi, kui ei võida!!!

Pulmad