Buduaar FM: Noorem naine ja vanem mees

Buduaar FM: Noorem naine ja vanem mees

“Huvitav, kas see on ta isa,” küsivad teised, kui näevad sind oma kallimaga jalutamas. Aga ei, see on hoopis sinu mees. Teil on suur vanusevahe ja sind see sugugi ei sega, pigem vastupidi. Pole just harv vaatepilt, kus vana kõbi käevangus jalutab noor naine. Miks eelistab üks kaunitar endast oluliselt vanema mehega koos olla ja kaua selline suhe kestab? Kas armastus on pime või meeldib noorele naisele vanema mehe poolt pakutav elutarkus ja materiaalne kindlustatus? Kas selline suhe kestab elupäevade lõpuni või on see pigem hea paariaastane elukool? Sinu arvamus on väga oodatud, lisa see kommentaariks või kirjuta Merkale merlyn@buduaar.ee Sellest räägime 22.veebruari suhtesaates Buduaar, mida saad kuulata Uuno raadios pühapäeviti kell 14.00.

“Huvitav, kas see on ta isa,” küsivad teised, kui näevad sind oma kallimaga jalutamas. Aga ei, see on hoopis sinu mees. Teil on suur vanusevahe ja sind ei sega see sugugi, pigem vastupidi.

Pole just harv vaatepilt, kus vana kõbi käevangus jalutab noor naine. Miks eelistab üks kaunitar endast oluliselt vanema mehega koos olla ja kaua selline suhe kestab? Kas armastus on pime või meeldib noorele naisele vanema mehe poolt pakutav elutarkus ja materiaalne kindlustatus? Kas selline suhe kestab elupäevade lõpuni või on see pigem hea paariaastane elukool? Kust algab nn suur vanusevahe, millega kaasnevad erinevad soovid ja arusaamad elust?

Sinu arvamus on väga oodatud, lisa see kommentaariks või kirjuta Merkale merlyn@buduaar.ee

Sellest räägime 22.veebruari suhtesaates Buduaar, mida saad kuulata Uuno raadios pühapäeviti kell 14.00.