MILLISED ON POPIMAD võimalused teenida raha kodust väljumata?

4 kommentaari
MILLISED ON POPIMAD võimalused teenida raha kodust väljumata?

Me elame kireval ajal – võime õppida kaugõppes, armuda distantsilt ja isegi töötada ükskõik kus kohas. Internetimaailmas avanevad igapäevaselt imelised võimalused ehitada oma elu üles just nii mugavalt, nagu sa ise seda soovid. Paljud firmad palkavad üha rohkem freelancer’eid ehk nii-öelda kodukontoris töötavaid inimesi. Tänapäeval on absoluutselt legaalne oma sülearvutiga koju diivani peale jääda ning keskmisest ettevõtlikum inimene suudab end ka sel viisil ära elatada.

Me elame kireval ajal – võime õppida kaugõppes, armuda distantsilt ja isegi töötada ükskõik kus kohas. Internetimaailmas avanevad igapäevaselt imelised võimalused ehitada oma elu üles just nii mugavalt, nagu sa ise seda soovid. Paljud firmad palkavad üha rohkem freelancer’eid ehk nii-öelda kodukontoris töötavaid inimesi. Tänapäeval on absoluutselt legaalne oma sülearvutiga koju diivani peale jääda ning keskmisest ettevõtlikum inimene suudab end ka sel viisil ära elatada.

Millised on hetkel lihtsamad ja populaarsemad võimalused kodust lahkumata raha teenida?

Üks populaarseimaid võimalusi on Youtube’i kanal toidust. Tihtipeale kipuvad küpsetama ja vaaritama ning sellest pilte üles riputama lapsepuhkusel olevad naisterahvad. Ja see on iseenesestmõistetav, sest neil on see üks põhitöödest päeva jooksul. Samuti kardab lapsega pidevas kontaktis olev naine kaotada sidet välismaailmaga ning see on üks väljunditest ennast näidata. Kuid kindlasti on tal mitu head põhjendust, miks just tema toit maitseb nii hästi ning on samas ülitervislik.

Viimasel ajal on küpsetamine kujunenud nii populaarseks, et paljud loomingulised naised on hakanud meisterdama uhkeid torte, muffineid ja pulgakommikesi, mida tellitakse eelkõige laste sünnipäevadele. Mõni teine teeb aga hoopis vegan- või taimetoidublogi, kus valmistab huvitavaid tervislikke toorsnäkke, pakib ilusti orgaanilisse paberisse ja seob heinanööriga kinni. Seejärel suundub ta neid müüma viimasel ajal populaarseks saanud veganmessidele ja laatadele, jagades visiitkaarte, et pärast tellimusi saada. Neid toite, mida veel internetis müüa saab, on sadakond. Tundub, et suured hüpermarketid on taandumas ja tuleb tagasi koduse äri aeg, kui väike perekondlik äri kandis oma perekonna nime, näiteks väikesed hubased kohvikud, mis meile südametesse on pugenud.

Üks põhiline müügiartikkel internetis on ka ilu. Kui sa oled maniküüri-, pediküürimeister, teed suurepäraselt massaaži või kulmude ja ripsmete värvimist, siis see on valdkond, kus tegutseda. Sa võid selleks luua oma kodus vastuvõtukabineti või hoopis tellija kodus oma töö ära teha. Selle jaoks on esmalt vaja panustada veidi raha spetsiaalse kohvri soetamiseks, aga aja jooksul tasub see ennast ära.

Samuti on viimasel ajal populaarne internetis müüa käsitööd: poolvääriskividest, pärlitest ja nahast ehteid, käsitsi õmmeldud pehmeid mänguasju, kootud mütse, kindaid, salle jne. Ainult et sinu fantaasia ja eripära peab paljude teiste konkurentidega võrreldes piisavalt silmapaistev olema. 

Väga populaarne on ka Skype’is õpetamine. Igasugused seminarid, meistriklassid, individuaalsed konsultatsioonid, treeningud, webinar’id ükskõik mis alal. Isegi sinu laps võib Skype’i teel individuaalse keemia- või matemaatikatunni saada! 

Aga rahast rääkides, siis freelancer’i staatuse puhul peab hoolitsema ka oma firma tegevuse eest, sest ainult sularahas arveldamise rõõm ei kesta kaua!

Freelancer’i tööl on muidugi ka oma plussid ja miinused. Päris mõnus, kui saad oma tööasju kodus arvuti taga ajada, vahepeal pesu kuivama pannes, tolmu pühkides või süüa valmistades, sest lastega naine, kes töötab hommikul 9st kella 5ni õhtul, hakkab ju õhtul koju tulles teist vahetust tegema, tehes eelmainitut. Kodus töötamise miinuseks võib pidada seda, et see lõikab sind justkui ära ümbritsevast maailmast ja elavast suhtlemisest kolleegidega. Kindlasti on inimesi, kes on rahul nii esimese kui ka teise variandiga ja alati on võimalus oma ametit individuaalselt kohandada. 

Allikas: sncmedia.ru