Peab paika: 6 asjalikku põhjust, miks iga naine peaks OMA raha teenima

Peab paika: 6 asjalikku põhjust, miks iga naine peaks OMA raha teenima

Paljude naiste jaoks on elu lihtsalt paika seatud – nad on paari heitnud meesterahvaga, kelle palgast ühiselt elatakse. Korteri üür, riided, söök, iluprotseduurid – kõik see on jäetud meesterahva mureks.

       

Paljude naiste jaoks on elu lihtsalt paika seatud – nad on paari heitnud meesterahvaga, kelle palgast ühiselt elatakse. Korteri üür, riided, söök, iluprotseduurid – kõik see on jäetud meesterahva mureks. Kuid tänapäeva targad naised, olgu nad siis vanad või noored, teavad öelda, et naistel peaks alati olema ka OMA raha. See annab naistele teatud vabaduse, mida kellegi teise rahakoti najal elamine iial teha ei saaks.

Siin on sulle 6 asjalikku põhjust, miks iga naine peaks ise raha teenima.

1. Raha tagab sulle kaks olulist asja: võimu ja austuse
Öeldakse, et raha võrdub võimuga. Ehkki võib üsna kindel olla, et maailmas on võimsamaid asju, kui raha, siis raha annab meile elus palju rohkem võimalusi. Ning kui me saame ise enda raha eest neid võimalusi võimaldada, siis on see suurepärane tunne!

2. Raha võimaldab meil enda loomingulisusele rakendust leida
Paljud naised on alustanud oma äri ning pannud püsti kodukontori samal ajal, kui nad lastega kodused on. Seesugune ettevõtmine ei aita naistel mitte ainult raha teenida, vaid ka leida rakendus enda loovusele.

3. Raha annab sulle vabaduse
Selles on teataval määral vabadust, kui sa kontrollid enda pangakonto seisu ning näed, et seal on piisavalt raha, et enda auto bensiinipaak täis tankida, osta süüa ning mõni meelepärane iluprodukt, kui selleks tuju peaks tulema.

4. Raha tekitab sinus enesekindlust
Oma raha teenimisega kaasneb paras annus enesekindlust, millest mehe palgast elades võib vajaka jääda. On hea tunne teada, et sa oled tööturul piisavalt hinnatud, et suudad tänu sellele ise enda arveid maksta.

5. Raha omamine vabastab sõltuvustundest
Nii saad sa oma kaaslasega olla koos, sest sa tõepoolest tahad seda, mitte seepärast, et see on sulle majanduslikult vajalik. Ja siinkohal kehtib ka vastupidine reegel. Kui sa tunned, et soovid suhte lõpetada, siis saad pea püsti ja vabalt uksest välja jalutada teades, et saad ka ise väga hästi hakkama.

6. Raha lubab sul enda sõpradega lõbusalt väljas käia
Nii lihtne see ongi! Enam ei pea sa sõpradele andma ebameeldivad selgitusi, miks sa täna nendega kontserdile, klubisse või kohvikusse ei lähe. Oma raha olemasolu võimaldab sul neid tegevusi planeerida ja ellu viia.

 

Allikas: yourtango.com