Kristina, Annika, Luule ja Deelia

Buduaar

Kristina, Annika, Luule ja Deelia
Kristina, Annika, Luule ja Deelia

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Kristina 36, Annika 36, Luule 36, Deelia 36.

Millega igapäevaselt tegelete?

Kristina, Annika ja Luule on lastega kodused. Deelia on sekretär. Kristina hobid on sport (jooks, rattasõit, jõusaal), Annikal söögivalmistamine, Luulel looduses matkamine, teatrid. Deelial psühholoogia ning liikumine värskes õhus.

Kuidas te omavahel tutvusite?

Kristina, Luule ja Annika said kokku Tartus Maaülikoolis keskkonnakaitse erialal, saime parimateks sõpradeks juba esimestel päevadel. Deeliaga sain väga headeks sõpradeks tänu oma (Kristina) abikaasale (abikaasa sõbra naine).

Iseloomustage üksteist paari lausega

Kristina on energiline, elurõõmus ning ei talu rutiini. Annika on suure südamega, väga hooliv ja armastav inimene. Luule on tark, iseseisev ja äämiselt heatahtlik inimene. Deelia on väga sihikindel, heatahtlik ja abivalmis.

Parim mälestus koos

Parimad mälestused pärinevad ülikooli aastatest, kui sai väisatud ööklubisid ja satutud erinevatesse põnevatesse olukordadesse.

Kui soovid sõbrannadega osaleda, täida ankeet SIIN!