Sigrid, Berta, Kersti ja Laura

Buduaar

-
Vasakult: Sigrid (Siki), Berta, Kersti, Laura

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Sigrid (37), Berta (37), Laura (37), Kersti (36).

Millega igapäevaselt tegelete?

4 x emmed, 2 x turundusspetsid, eks-õpetaja, kinnisvarahai, hobikokk & igasugu ürituste orgunnija, hobirattur, paar rohenäppu.

Kuidas te omavahel tutvusite?

3a tagasi 9.mail läksime oma beebid kaenlas Kersti aeda oma küla emmedega tutvust tegema ja kalendri järgi Prääniku püha tähistama. Loomulikult oli meil kõigil ka pakk präänikuid kaasas :) Nüüd tähistame igal aastal oma tähtpäeva ja teeme üksteisele armsaid kingitusi.

Iseloomustage üksteist paari lausega

Kohtumise hetkest tekkis enneolematu klapp ja meist said tõesõna Maailma Parimad Naabrimutud - üks kõigi, kõik ühe eest ja seda nii rõõmus kui kurbuses :)

Parim mälestus koos

See, kuidas me Siki (Sigrid) mehele panime: nautisime Laura aias suve ja pidasime basseinipidu. Äkki läks jutt pulmateemale ja kõik tahtsid hirmsasti pulma saada. Kuna pruutneitsid olid kohe siitsamast võtta ja Siki oli meil juba 5a kihlatud, otsustasime, et teeme selle asja siis lõpuks ära. Sikil tuli vaid peigmees ära rääkida :D Kõik läks plaanipäraselt, sest juba aasta pärast toimuski Viikmaade pulm :)))

 

Kui soovid samuti sõbrannadega osaleda, täida ankeet SIIN!