15AASTANE AMANI KIIVIKAS: 11 lisakilo on minu jaoks suure vaeva tulemus

15AASTANE AMANI KIIVIKAS: 11 lisakilo on minu jaoks suure vaeva tulemus

Eesti esikulturist Ott Kiivikas alustas 2016. aastal oma teismelise tütre Christin-Amani treenimisega ning tänaseks on esimesed tulemused juba käes. Kui enamus naisi soovivad kaalust alla võtta, siis Amani eesmärgid on hoopis teistlaadi.

Eesti esikulturist Ott Kiivikas alustas 2016. aastal oma teismelise tütre Christin-Amani treenimisega ning tänaseks on esimesed tulemused juba käes. Kui enamik naisi soovib kaalust alla võtta, siis Amani eesmärgid on hoopis teistlaadi.

Nimelt valmistub Amani, kes selle aasta 31. detsembril tähistab oma 16. sünnipäeva, oma elu esimesteks bikiinifitnessi võistlusteks ning see tähendab korralikku järjepidevat trenni ja reguleeritud toitumist, et tagada lihaskasv ning õiged proportsioonid.

Kui poolteist aastat tagasi kaalus 167 sentimeetri pikkune Amani 49 kilogrammi, siis tänaseks on kaal tõusnud 61 kilogrammini ja suurima osa sellest moodustab lihas. “Mul on väga kiire ainevahetus ja üldiselt on nii, et kaal on kas paigal või langeb. Olen väga rahul sellega, et kaal on 11 kilogrammi tõusnud. See on trenni ja korraliku toitumise tulemus,” tõdeb ta.

Eesmärgid on Amanil paigas ning juba 2018. aastal kavatseb ta esimest korda elus bikiinifitnessis ennast proovile panna. “Ma tean, mida ma tahan. Paljud ehk arvavad, et ma tegelen selle alaga, sest minu isa on Ott Kiivikas, aga tegelikult ei ole see üldse nii. Mina olin see, kes 14aastaselt oma isa juurde läks ja ütles, et see on ala, millega ma tahan tegeleda ja ma olen õnnelik, et saan tema juures treenida,” ütleb Amani, kes siiralt fitnessiga kaasnevat elustiili armastab.

Mis toitumisse puutub, siis Amani vaatab hoolega, et tema organism saaks kätte kõik vajalikud toitained. “Ma vaatan ikka, mis ma endale suhu panen. Nii ei ole, et kui kõht on tühi, siis söön seda, mis kätte juhtub,” nendib Amani.