3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Jana Boberg

Jana Boberg

Buduaar

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist. Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Meie uues rubriigis: “3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni tuntud Eesti naiste lemmikpalad. 

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja jumestuskunstnik Jana Boberg.

Esmalt toob Jana välja silmatorkava tegumoega seeliku. “See lahe nahknarmastega seelik on üliefektne ja mugav viis, kuidas oma casual retuusi-look eriliseks muuta.”

Foto: Jana Boberg

Teiseks lemmikuks on Janal aga sädelev kleidike. “See pehme litritega kleit on minu jaoks eriline ja see on muidugi ka väga glamuurne. Igapäevaselt kannan ma pigem retuuse ja dresse, aga aeg-ajalt meeldib mulle väga sädelevaid asju kanda. See kleit jääb minu riidekappi motivatsiooni-esemeks, et peale teise lapse sündi veel ennast samasugusesse tippvormi tagasi tantsida.”

Foto: Jana Boberg

Ja kolmandaks on kostüüm, mida on raske mitte märgata. “See on üks mu lemmikuid masterclassi kostüüme ja sellega seoses tuleb mul kohe meelde see, kui kaugele ma oma unistustega olen jôudnud. Poleks iial arvanud, et midagi sellist korda suudan saata ja sellise hulga inimeste ees julgeksin esineda. Kuna varem olen muidugi tantsijana laval olnud, siis tean kui oluline on efektne kostüüm just laval ning kuna glam ja “sometimes being a little extra” on elamus omaette, siis minu masterclass on selle jaoks väga sobiv koht, kus end sedasi välja elada.”

Foto: Jana Boberg