3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Liilit Kirss

pilt: erakogu

Karin Karu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat - vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: “3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja PR valdkonna spetsialist ja ajakirjanik Liilit Kirss.

Liiliti esimeseks väljavalituks on Diesel’i nahktagi

“Kui peaksin valima välja kolm erilist eset oma garderoobist, milleta elu ette ei kujutaks, siis number üks on mu Diesel’i nahktagi. Lihtne aga eriline nahktagi, millele sain küüned taha vahetult enne, kui Viru Keskuses asunud esinduspood hingusele läks. Sellest on juba üsna mõned ajad möödas, aga tagi on ikka nagu uus. Üks korralik nahkjakk on täielik must! Olin ammu otsinud enne kui leidsin ja see äratundmisrõõm oli meeletu. Usun et tol hetkel panin kogu oma vaba raha selle tagi alla, aga pole hetkekski kahetsenud. Kannan seda kleidiga, pükstega, pidudel, reisidel, isegi talvel paksu jope all,” tõdeb ta.

https://www.instagram.com/p/Ba1dnn0h1jk/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/B1ZEb0UJE5o/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Teiseks valituks osutus aga hoopis 60ndatest pärit beež kübar

“Minu vintage piirdub paari esemega, mis Rakvere vanaema mulle jättis. Üks nendest on 60ndatest pärit beež kübar, millega on vahva teinekord outfitti täiendada. Just viimati kui kandsin, sai kübar hulga komplimente ja uuriti kas see on äkki isegi meie kohalike kübarseppade värske disaintoode? Vanaema ise kandis seda nii 60ndatel kui 70ndatel ja siis jäi kübar oma uut moekäiku ootama, nii et aitäh Vanaema Liidi hoian kübarat kõrgel.”

https://www.instagram.com/p/CDYcluFpXUU/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Kolmas Liiliti suur lemmik on trikoo!

“Ja mitte mingi tavaline trikoo, vaid selline, mida saab võimalusel kanda seeliku või pükstega ja kui vaja siis ka lainetesse või basseini hüpata. Seda kõike eelkõige siis suvekuudel ja reisil. Mul on üsna mitu ägedat trikood peamiselt olen need saanud Eesti tootjalt Marc & Andre’lt või tellinud ASOS’est. Mega mugav, et näiteks kui oled rabas, leiad autoga trippides laheda meresopi või pool party võtab hoo üles, siis kleit või seelik seljast ja vette!”

https://www.instagram.com/p/B6VGUgGJeL0/?utm_source=ig_web_button_share_sheet