3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Marju Karin

3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Marju Karin
erakogu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist. Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Meie uues rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni tuntud Eesti naiste lemmikpalad. 

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja ilusüstide kuninganna Marju Karin.

“Liina Steini juurest ostetud seenesaapad ajavad alati mu moeteadliku sõbranna hulluks,” naerab Marju tuues välja oma esimese lemmiku.

Foto: erakogu

Marju teiseks lemmikuks on aga Gerli A. Chantelle disainitud pluus. “Minu raamatust tuleva lõigu järgi ilusast naisest: Vahel tuleb ta ilusalongist, kus on lasknud teha endale paar ilusüsti ja isegi kui teie jaoks tundub, et midagi pole muutunud ning uurite protseduuri motiivi, heidab ta teile kelmika pilgu, laseb oma silmad kissi ning vastab laial naeratusel: ”Because I Can!” Ta rõõmustab teid alati ja ei kurda kunagi. Ta jätab normaalselt jootraha ning lahkub õigeaegselt.”

“Jep, vot selline on minu jaoks ilus naine. Sa saad aru, et tal on olnud kõike – elu, armastust, õnne, pettumusi, kurbust, seiklusi ning surma, aga elu lakkamatu helk ei kustu ta silmades seni, kuni keegi need vaikselt suleb, et ta saaks magada igavesti. Kõik sai tehtud.”

Foto: erakogu

Kolmandaks Marju lemmikuks on aga erilise tegumoega kleit. “Mammu couture kleit. Väiksemasse tooli just ei istu ja tualeti külastus pole selles kleidis näidustatud,” iseloomustab ta oma viimast valikut.

Foto: erakogu

Sarnased artiklid