3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Mirjam Väljaots

Mirjam Väljaots

Karin Karu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat - vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: “3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad. 

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja modell ja ettevõtja Mirjam Väljaots.

Esimeseks valisin Burberry Prorsum trench coat.

“Tavaliselt on Burberry klassikalised mantlid beežid, pruunid või khakivärvi. Selle mantli teeb just eriliseks tema värv ja materjal. Hallile argipäevale lisab see mantel sära ja vihmakindel kangas on ideaalne sombuseks ilmaks.”

Foto: Mirjam Väljaots

Teiseks valisin ASOSe kuldse litterkleidi.

“Sellel kleidil on minu jaoks eriline tähendus  – nimelt kandsin ma seda oma 30. juubelil. Otsisin juubeli jaoks pikalt tualetti ning viimasel hetkel otsustasin tellida. Kuna taljekoht jäi suureks, lasin seda õmbleja juures kohendada. Tulemusega jäin väga rahule, kleit istus valatult.”

Foto: Mirjam Väljaots

Kolmandaks valisin bomber jacketi.

“Eriliseks teeb selle jaki julge värvilahendus ja hea kangas. Soetasin selle Londonist. Olen  seda aastaid juba kandnud ja ei ole veel ära tüdinenud. Igapäevaseks kandmiseks ideaalne – mugav, soe ja vastupidav.”

Foto: Mirjam Väljaots