5 ahvatlevat põhjust, miks sa peaksid osalema Ladies of Buduaar peol

Buduaar

Lükka sõbrannadega uue aasta koosviibimine 9. jaanuarile, sest Ladies of Buduaar ajakirja pidu tuleb taas! Tule ja saa osa mõnusast õhtust sõbrannade seltsis Tallinnas KÄRBES Kitchen&Bar restoranis. Broneeri laud kohe, sest kiirematele on parimad istekohad. Miks sa ei tohiks magada maha meie uue aasta ägedamat naisteõhtut?

KINKEKOTT
Saabudes ootab sind kinkekott üllatustega koostööpartneritelt.

KINGITUSED
Õhtu kulmineerub põneva õnneloosiga, kus on võimalus võita tooteid ja kingitusi tuntud brändidelt.

VÄÄRTUS
Piletihinnaks on 20 €, millest 15€ saab külaline kulutada toidule-joogile. Hind sisaldab kingitusi, tervitusjooki, meeleolukat programmi kui ka esinejat ja moe-show’d.

VINGE ESINEJA
Programm kulmineerub Eesti Laulu finalisti Mariliis Jõgeva meeldejääva LIVE-esinemisega. Mariliis on vaieldamatult üks Eesti karismaatilisemaid naisartiste. Oma särtsaka iseloomuga suudab Mariliis laval olles alati publiku tähelepanu saavutada. Artisti poplugu “Väike Valge Vale” on Eesti vaadatuima teleseriaali “Pilvede All” tunnusmeloodia.

FOTOGRAAF
Suurepärane põhjus end lille lüüa ja neljapäevaõhtul naistega välja minna. Üritusel on kohal fotograaf, kes võtab kõik väärtusliku üles “filmilindile”. Hiljem avaldame galerii Buduaari veebileheküljel.

Broneeri laud kohe, sest kiirematele on parimad istekohad!

PILETIINFO:

20 €, millest 15€ saab külaline kulutada toidule-joogile. Laua broneerimiseks kirjuta [email protected] . Broneering jõustub, kui pilet on ostetud www.buduaar.ee/tellimine keskkonnast. Üritus algab kell 19.00.

Kohtumiseni 9. jaanuaril Tallinnas!