71aastase Reet Linna raudse tervise saladus

71aastase Reet Linna raudse tervise saladus

Armastatud tele- ja raadioajakirjanik Reet Linna on 71aastane ja tal on rohkem energiat ja jaksu, kui paljudel 20aastastel ning kindlasti tasuks sellelt säravalt naiselt eeskuju võtta. Reet on alati rõõmsameelne ja positiivne ning selle asemel, et pensionile jääda, tegutseb ta muudkui edasi.

Armastatud tele- ja raadioajakirjanik Reet Linna on 71aastane ja tal on rohkem energiat ja jaksu kui paljudel 20aastastel ning kindlasti tasuks sellelt säravalt naiselt eeskuju võtta. Reet on alati rõõmsameelne ja positiivne ning selle asemel, et pensionile jääda, tegutseb ta muudkui edasi.

Suurt rolli mängib Reeda elus liikuv eluviis ning just see annabki talle energiat ning hoiab tervise tugevana. Kui igapäevaselt hoiab ta end vormis kepikõnni ning jalgrattasõiduga, siis vahel osaleb ta ka rahvaspordiüritustel. Näiteks eelmisel aastal osales Reet Tartus toimunud Olümpiajooksul, mõni aasta tagasi aga Tallinna Sügisjooksul. Reet on öelnud, et massiüritustest võtab ta osa just seetõttu, et nii saab ühendada kaks meeldivat tegevust – spordi ja suhtlemise.

Reeta teleekraanilt vaadates näeme me alati energiast pakatavat naist, kes suure tõenäosusega tegeleb spordiga ka siis, kui ta on 80aastane! 

Tänu Prillitoosi saatele on Reet saanud võimaluse proovida uusi ja põnevaid liikumisviise nagu näiteks seikluspark, kardisõit, rulluisutamine ja isegi disc golf. Uutele väljakutsetele läheb ta alati vastu naeratus näol.

Miks mitte võtta Reedast eeskuju juba täna – põhjuseid selleks jagub küll ja rohkemgi veel! Terves kehas terve vaim ja Reet on ideaalne näide!