ABIELUSAATE LIISA PALJASTAS tegeliku põhjuse, miks suhe Kristjaniga karile jooksis

ABIELUSAATE LIISA PALJASTAS tegeliku põhjuse, miks suhe Kristjaniga karile jooksis

Tõsielusarjas “Abielus esimesest silmapilgust” osalenud Liisat saates kahjuks edu ei saatnud. Tema ning spetsialistide poolt välja valitud kaaslase Kristjani saates raames sõlmitud abielu tuli noorte omavahelise mittesobivuse tõttu siiski kahjuks lahutada. Tänaseks on Liisa elus küll uus mees, kuid naine rääkis meile, miks suhe Kristjaniga ei toiminud. 

Tõsielusarjas “Abielus esimesest silmapilgust” osalenud Liisat saates kahjuks edu ei saatnud. Tema ning spetsialistide poolt välja valitud kaaslase Kristjani saate raames sõlmitud abielu tuli noorte omavahelise mittesobivuse tõttu siiski kahjuks lahutada. Tänaseks on Liisa elus küll uus mees, kuid naine rääkis meile, miks suhe Kristjaniga ei toiminud. 

Liisa tunnistab, et oleks pidanud saates olles rohkem enne mõtlema ja siis ütlema. “Võib-olla mõnikord ma talitasin vastupidiselt. Kõik sõnad ei ole tõesti ütlemiseks ja on ka asju, millest isegi mõtlema ei peaks,” tunnistab naine. “Võib-olla ma tõesti ei suutnud Kristjanit lõpuni mõista. Kindlasti oli üheks põhjuseks ka tema introvertsus,” arvab ta ja lisab, et isegi Kristjani sõbrad ütlesid, et mees pole suutnud end isegi neile täielikult avada.

Liisa kahtlustab, et ta lihtsalt ei osanud Kristjanile õige nurga alt läheneda. “Nii juhtub siis, kui üks tahab kogu aeg lobiseda ja teine oleks pigem kogu aeg kuulaja rollis. Kristjan on tore inimene ja ma usun, et ta leiab endale naise, kes teda tõeliselt hindab ja hoiab. Minu jaoks oli Kristjan lihtsalt natukene liiga introvertne, kuid loodan, et jääme siiski sõpradeks!” 

Buduaar.ee