ALARI KIVISAAR SAI naiselt raadioeetrisse hoiatava SMS-i

ALARI KIVISAAR SAI naiselt raadioeetrisse hoiatava SMS-i

Mõnikord tuleb meestele selgeid korraldusi anda, et nad end üleval pidada oskaksid. Alari Kivisaar oleks peaaegu pere olulise saladuse välja lobisenud. Õnneks sai naine õigel ajal käe vahele.

Neljapäeva hommikul sekkus raadio Sky Plusi otse-eetrisse saatejuht Alari Kivisaare naine, kes keelas mehel suud paotada. Juttu ei olnud siiski mingisugusest räpasest saladusest, vaid poja sünnipäevaüllatusest.

Menuka Sky Plusi hommikuprogrammi saatejuht Maris uuris Alarilt, mida ta pojale sünnipäevaks kinkida plaanib. “Ma ei ole saanud ühtegi sõnumit, et võib öelda,” puikles Kivisaar vastusest kõrvale ja tunnistas, et oli ka ise tõsiselt hämmingus, et poega see huvitab. Mida siis 28aastane poeg kingituseks ootab, seda ei õnnestunudki kuulajatel ega kaassaatejuhtidel välja selgitada, sest peagi saabus Alari nutikellale teade tema kaasalt: “Stop nüüd!”, mille peale Alari kommenteeris, et teate saatis talle omanik. Sellele järgnenud teine sõnum palus kuulsal raadiohäälel aidauksed kinni panna. Viimane teravmeelne lause tekitaks saatejuhtides palju elevust, kuid põnev sünnipäevakingitus jäi välja selgitamata.

Buduaar.ee