ALLAN ROOSILEHT lahkub StarFM hommikuprogrammi saatejuhi ametist

pilt: Buduaar

Buduaar

Legendaarne raadiohääl Allan Roosileht andis esmaspäeva hommikul StarFM hommikuprogrammis teada, et see on tema viimane tööpäev.

“Aitäh Pille, aitäh Jürgen,” tänas Roosileht kaassaatejuhte. “Need on fantastilised ajad olnud.”

15 aastat raadiotööd teinud Allan tõdeb, et nende aastatega on tal juba teatud väsimus tekkinud. Mees lisab, et kindlasti võib üheks lahkumise põhjuseks pidada ka kevadel lahvatanud koroonakriisi, mis tõi kaasa rohkelt pingeid.

“Ma olen ju tegelikult õhtuinimene,” ütleb Allan Buduaarile ja lubab, et päris pildist ta ära ei kao. Ka viimatise pikema suvepuhkuse ajal reisis Allan aktiivselt mööda Eestimaad ringi ning vahendas põnevaid sündmusi, kohtumisi  ja elamusi oma Instagrami vahendusel. Allaniga saab näost näkku kohtuda juba 12.septembril Buduaari ostupeol BIMM, mis leiab aset T1 kasubanduskeskuses, kuhu Allan tuleb oma plaadikogu müüma. Lisaks on tegusal mehel juba mitmed õhtujuhtimised kalendris kirjas ning võib olla just õhtusemad üritused saavad armastatud raadiohääle uueks väljakutseks.

„Täname Allanit kõigi nende värvikate aastate eest, mil ta on olnud raadio Star FM Hommikuprogrammi südameks. Teda armastatakse tänu ta elurõõmule, laiale silmaringile ja sütitavale positiivsusele. Tema kaunis eesti keel ning suurepärane eneseväljendusoskus on samuti vaid ülivõrdeid väärt,“ ütles Star FM programmijuht Allan Vinogradov.

Kogu raadio Star FM ja TV3 Grupi rahvas tänavad Allan Roosilehte, soovides talle edaspidiseks palju kordaminekuid ja edu. „Meil kõigil on, mida meenutada, sest Allan on olnud paljude põnevate ideede taga ja eriliste ettevõtmiste hing. Suur aitäh talle selle eest!“ tänas TV3 tegevjuht Signe Suur.

Alanud on raadio Star FM Hommikuprogrammi uue saatejuhi otsingud, et leida Pille Minevi ja Jürgen Pärnsalu kõrvale uus hommikukolleeg.