ANDREI ZEVAKINI hambusse jäänud strippar Justin kommenteerib toimunut

ANDREI ZEVAKINI hambusse jäänud strippar Justin kommenteerib toimunut
pilt: kuvatõmmis

Hiljuti saabus Austraaliast Eestisse hurmurist noormees Justin Leo, kelle ametiks on naistele meelelahutuse pakkumine ja seda suuresti striptiisi näol.

Justin on väga lühikese ajaga Eestis palju kuulsust kogunud ja on selge, et külmaks ei jäta mees kedagi – paraku leidub ka neid, kes tema suhtes just kõige positiivsemalt meelestatud ei ole.

Loe intervjuud Justiniga SIIN.

Ülimalt populaarne YouTuber Andrei Zevakin otsustas Justini teemal pilava video teha ja seal võtab ta strippari korralikult hammaste vahele. Zevakin teeb Justini käitumismaneeride ja sõnakasutuse üle nalja ning leiab, et ükski naine sellist meest endale ei tahaks.

Ka Justin vaatas Andrei videot ning tema vastukaja negatiivse maiguga huumorile on järgnev: “Andrei, ma austan sind ja toetan sind. Sa oled endale väga korraliku jälgijaskonnas kogunud ja ma austan seda. Ma saan aru, et sa teed oma asja. Aga on üks asi, millest ma aru ei saa. Selle video alla lisati väga palju kommentaare, kus inimesed avaldasid minule toetust, kus minusse suhtuti väga positiivselt. Need olid head kommentaarid minu ja minu tegevuse suunas. Aga sina kustutasid need kommentaarid ära … .”

Justin jätab edasise õhku. Miks otsustas Zevakin oma video alt kustutada kommentaarid, kus Justinile avaldati toetust, teab vaid YouTuber ise.

Sarnased artiklid