ANITA SIBUL: Ma ei maga kellegagi esimesel kohtingul

ANITA SIBUL: Ma ei maga kellegagi esimesel kohtingul
erakogu

Youtuber ja Instagrami kaunitar Anita Sibul soovib eelkõige inspireerida naisi ja seda just eriti suhete teemal.

Et naisi innustada ja inspireerida, jagab Anita Sibul oma fännidega lugu sellest, kuidas ta mõnda aega tagasi ühe väga eduka Rootsi mehega kohtamas käis.

“Rootsis deitisin mõni aeg tagasi ühe väga eduka mehega ja see on kohe teine tera. Ta saatis takso igale poole mulle otse töölt kasvõi kui vaja, ostis business class piletid ilma, et ma midagi sellest mainima peaks, valis ise kohad õhtusöögiks, vaatas, et kui mul on kontsad jalas, siis ei lasnud 500 meetritki jalgsi käia jnejne ja sealjuures veel ei trüginud kohe voodisse, vaid andis mulle eraldi toa,” alustab kaunitar kogemuse jutustamist.

Anita sõnul oli mees temaga tähelepanelik, hooliv ja austas tema nõudmisi: “Ma ei maga kellegagi esimesel kohtingul. Kes ei tahaks sellist kohtlemist? Ja mis te arvate, kas selline mees saab ka vastu selle, mida ta tahab – hoolitsetud, lojaalse ja intelligentse naise? Muidugi saab. Ja kas naine on rahul? Jah!”

Anita sõnul poleks ehk sellist kohtumist võibolla üldse kunagi toimunudki, kui ta oleks olnud hõivatud kellegagi, kes tema poolt ihaldatud asju ei tee. “Aeg on meie kalleim vara. Ja oi kui palju aega sa hoiad kokku standardite seadmisega!” teatab kaunitar.

“Naised! Me ju teame, mida mehed tahavad ja nad tahavad seda MEILT. Seega paneme need mängureeglid ise paika!” innustab Anita kõiki naisi ise reegleid paika panema.

View this post on Instagram

Kas teate, mis on minu suurim missioon? Inspireerida…aga eelkõige inspireerida naisi ja seda ka suhete teemal! Siinkohal räägin teile loo oma deidist: Rootsis deitisin mõni aeg tagasi ühe väga eduka mehega ja see on kohe teine tera. Ta saatis takso igalepoole mulle otse töölt kasvõi kui vaja, ostis business class piletid ilma, et ma midagi sellest mainima peaks, valis ise kohad õhtusöögiks, vaatas, et kui mul on kontsad jalas, siis ei lasnud 500 meetritki jalgsi käia jnejne ja sealjuures veel ei trüginud kohe voodisse, vaid andis mulle eraldi toa. See mees oli tähelepanelik, hooliv ja austas minu nõudmisi – ma ei maga kellegagi esimesel kohtingul. Kes ei tahaks sellist kohtlemist? Ja mis te arvate, kas selline mees saab ka vastu selle, mida ta tahab – hoolitsetud, lojaalse ja intelligentse naise? Muidugi saab. Ja kas naine on rahul? Jah! Küll aga ei oleks seda kohtumist võibolla üldse kunagi toimunudki, kui oleksin olnud hõivatud kellegagi, kes mu poolt ihaldatud asju ei tee. Aeg on meie kalleim vara. Ja oi kui palju aega sa hoiad kokku standardite seadmisega! Naised! Me ju teame, mida mehed tahavad ja nad tahavad seda MEILT. Seega paneme need mängureeglid ise paika!!! Ja kui keegi sind golddiggeriks kutsub lihtsalt sellepärast, et sa tead, mida tahad, siis salvesta see postitus ära ja näita talle seda teist pilti. Katkend raamatust "Act like a lady, think like a man". . . . . . #golddigger #relationshipadvice #outfitideas #actlikealady #thinklikeaman #fashioninfluencers #wiwtoday #fashionfury #womenforwomen #gogirl #girlsupportinggirls #womenempoweringwomen #powerofwomen

A post shared by Anita Sibul | Fashion & Travel (@anitasibul) on

Sarnased artiklid