Aasta naisartist Anna Pärnoja, artistinimega Anna Kaneelina, tõdeb värskes Buduaari kaaneloos, et emaks kasvamise aeg ning esimese lapse sünd on olnud tema elus väga keerulised. "Esimese lapse sünd tõepoolest raputas mu maailma. Kuid esiteks raputas see mu plaani sellest, kuidas kõik olema saab. Alates sellest, kuidas kulgeb mu rasedus, sünnitus ning ka hilisem emaks olemine," ütleb lauljanna, et arvas küll üht, aga see, mis tuli, oli midagi muud. "Esimene sünnitus ning taastumine olid väga rasked, usun selle olevat ka põhjuseks, mis mind vaimselt nii pikaks rööpast välja viis. Ma ei saanud olla kohe see krapsakas ema, kellena ma ennast ette kujutasin. Mulle tundus, et kõik teised noored emad on muretud, käivad oma beebidega võimlemas-ujumas-üritustel jne, kuid mina seda ei suutnud. Mina ainult muretsesin ja olin hirmul," tunnistab Anna. Annale oli toeks abikaasa Erki Pärnoja ning koos rabeleti raskustest enda jõududega välja. Teine laps aga otsustas tulla siis, kui esimene, Marta, oli vaid 9-kuune." Olin maadelnud väga keeruliste vaimsete probleemidega, samuti olin füüsiliselt täiesti kurnatud ning magamata. Aga tegelikkuses sai Augusti sünnist minu jaoks täiesti uus hingamine," räägib lauljanna, et vaimselt läks elu lihtsamalt. Nüüd oli ta endaga palju leebem ning oli õppinud enda rütmi usaldama, mitte end teiste emadega võrdlema. Anna ütleb, et laste sünd on olnud nagu tema enda uuestisünd ja samas kõige imelisem asi, mis temaga juhtunud on. Loe täispikka lugu ajakirjast Buduaar!
Buduaari pulmapeo võitjad 2025 Kaisa ja Tanel! — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Buduaari unistuste pulmapidu ootab võitjapaari: anna oma armastusloole võimalus!
Grażyna Rigalli illustratsioon — FOTO: Eesti Lastekirjanduse Keskus Eesti elu Eesti Lastekirjanduse Keskuses avatakse Poola illustraatori Grażyna Rigalli näitus „Vahel kurbus, vahel tilluke koer“
Foto oksjonilt — FOTO: Priit Grepp Eesti elu Eesti Vähiliidu heategevuslik kunstioksjon kogus uue 3D-mammograafi ostuks üle 38 000 euro