Anni ja Tomi Rahula tähistavad sünnipäeva põneva reisiga

Anni ja Tomi Rahula tähistavad sünnipäeva põneva reisiga

Muusik Tomi Rahula ja tema imekaunis abikaasa Anni armastavad oma sünnipäevasid koos pidada ja nende jaoks pole midagi paremat, kui lennata soojale maale puhkama. Sel aastal leiab sünnipäevareis aset detsembris, ent väike tähistamine leidis aset ka paar päeva tagasi, mil Tomil täitus 39. eluaasta!

Muusik Tomi Rahula ja tema imekaunis abikaasa Anni armastavad oma sünnipäevasid koos pidada ja nende jaoks pole midagi paremat kui lennata soojale maale puhkama. Sel aastal leiab sünnipäevareis aset detsembris, ent väike tähistamine leidis aset ka paar päeva tagasi, mil Tomil täitus 39. eluaasta!

Tomi elutempo on hetkel nii kiire, et ta pidi isegi oma sünnipäeval, 3. novembril päev otsa tööd rabama. Anni leidis sellegipoolest mooduse, kuidas meest sünnipäeval üllatada. “Tomi oli hommikul kella kaheksast kuni õhtul poole kaheteistkümneni telestuudios tööl, seega ma läksin talle töö juurde külla. Nimelt on Tomi seotud mitme teleprojektiga ja “Su nägu kõlab tuttavalt” võtab hetkel enamuse tema ajast,” tõdeb Anni ja lisab: “Viisin Tomile ja tema töökolleegidele teemakohase tordi ja ega suuremat tähistamist meil sel korral plaanis ei olnudki, sest detsembris ootab meid ees mõnus puhkusereis,” muigab Anni.

Pildil on sünnipäevatort, millega Anni oma kallimat üllatas.

Anni sünnipäevani on jäänud pisut enam kui üks kuu, nimelt tähistab ta 13. detsembril oma 29. eluaastat ning just sel ajal sõidetaksegi Eestist ära. “Reisile minek annab võimaluse tööst ja tegemistest puhata ja seda on meil väga vaja. Sellest, kuhu me täpsemalt lendame, praegu rääkida ei tahaks, aga plaanis on minna USAsse,” ütleb Anni rõõmsal häälel.

 

Karin Karu