ANNI RAHULA AVALDAS lõbusad fotod oma nooruspõlvest

ANNI RAHULA AVALDAS lõbusad fotod oma nooruspõlvest

Jalgpallikohtuniku ametit pidav Anni Rahula on üks neist tuntud inimestest, kes üsna sagedasti sotsiaalmeediasse uusi fotosid postitab ning seeläbi fänne enda käekäiguga kursis hoiab. Hiljuti avaldas naine Instagramis toredad fotod oma nooruspõlvest. 

Anni Rahula ja tema muusikust abikaasa Tomi Rahula ellu saabus üle aasta aja tagasi imearmas pisitütar Rubi. Kui enne emaks saamist postitas Anni sotsiaalmeediasse pilte enda tegemistest, siis peale seda, kui laps nende ellu saabus, on fookuses pikem pisibeebi ning kõik, mis seotud lapsevanemaks olemisega.

13. detsembril tähistas Anni aga enda sünnipäeva ning tähtsa päeva puhul jagas ta sotsiaalmeedias fotosid enda minevikust. Naine postitas Instagrami hulga pilte, mis annavad ülevaate tema lapsepõlvest kuni teismeeani. “Kas ainult mulle tundub, et tegu on mitme erineva inimesega?” jõudis ta pilte vaadates ise järeldusele.

Teise foto all tänab ta kõiki õnnesoovide eest. “Aitäh kõigile õnnitlejatele ja ka neile, kes lihtsalt minu peale teinekord mõtlevad… Tantsin läbi elu edasi! Elu on ilus! On ju igas päevas midagi head, igas inimeses midagi imelist, igas halvas midagi õpetlikku, igas kurvastuses midagi rõõmsat! Äge on! Inimesed on ägedad! Aitäh,” kirjutas ta.